معرفی و دانلود کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

عکس جلد کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای، با راهکارهایی که ارائه می‌دهد شما را راهنمایی می‌کند که چطور به فرزندان‌تان علاقه به خود و درست رفتار کردن را بیاموزید و آن‌ها را به انسان‌هایی شاد، راضی و سرزنده تبدیل کنید.

دربارۀ کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای:

نماد عنوان کتاب مادر یک دقیقه‌ای (The one minute mother) - علامت یک دقیقه در ساعت‌های دیجیتال امروزی - قصد دارد به هر کدام از شما یادآوری کند که یک دقیقه زندگی روزانه‌تان را کنار بگذارید و در هر فرصتی به چهرۀ فرزندان‌تان نگاه کنید.

مطمئناً شما به کمک تجربه می‌دانید که برای مادر خوب بودن، به زمان بیشتری از یک دقیقه نیاز است. با این وجود روش‌هایی برای ایجاد ارتباط با فرزندان‌تان در یک دقیقه وجود دارد که می‌توانید از این طریق خیلی زود به آنان بیاموزید که چگونه خود را دوست داشته باشند و رفتار درستی از خود نشان دهند.

این مهارت‌ها بسیار راحت و آسان هستند، اما ممکن است سخت باور کنید و بپذیرید که تا چه حد مؤثرند. با این حال، شاید شما هم قصد داشته باشید کاری را انجام دهید که والدینِ دیگر با موفقیت آن را انجام داده‌‌اند و آن رها کردن قضاوت‌های زودگذر در مورد سه راه ایجاد ارتباط است که در این کتاب می‌آموزید و پس از یک ماه، واقعاً آن‌ها را در خانه‌تان به کار می‌گیرید.

پس از انجام این سه شیوۀ برقراری ارتباط، خودتان بسنجید و قضاوت کنید. با دقت ببینید که رفتارهای فرزندان‌تان چگونه بهبود پیدا کردند و از آن‌ها سؤال کنید نسبت به خودشان چه اندازه احساس خوبی دارند.

این کتاب صوتی با به تصویر کشیدن زندگی یک زن، به زنان می‌گوید که چطور بهترین و کاربردی‌ترین شیوه را برای تربیت فرزندشان برگزینند. از دیدگاه روانشناسی مادران نقش بسیار مهمی در شکل‌گیری شخصیت و تربیت مناسب کودکان و نوجوانان دارند.

کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید زندگی سالم، شاد، موفق و کم‌استرسی را تجربه کنید این کتاب برای شما بسیار سودمند خواهد بود چرا که به شما کمک می‌کند علاوه بر مادر خوب بودن، اعتماد به نفس، شادابی و رضایت خاطر را در فرزندان‌تان رشد دهید.

با اسپنسر جانسون بیشتر آشنا شویم:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) از محبوب‌ترین و برجسته‌ترین نویسندگان بزرگ دنیا به شمار می‌رود. تعداد فراوانی از مخاطبان آثار او موفق شده‌اند به راحتی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به پیروزی و موفقیت دست یابند.

جانسون از موفق‌ترین افرادی است که بارها و بارها برای سخت‌ترین مسائل راهکارهای ساده و آسانی را معرفی کرده است. او به تنهایی و در برخی از موارد با همکاری کن بلانچارد کتاب‌های بسیار موفقی را منتشر کرده که از مشهورترین آن‌ها می‌توان از اولین فرشند بزرگ دنیا و چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ نام برد.

جانسون پس از فارغ‌التحصیلی در رشتۀ روانشناسی از دانشگاهی در جنوب کالیفرنیا، مقام M.D را از رویال کالج در ابرلند دریافت کرد و دستیاری پزشکی را در مایو کلینیک و مدرسۀ هاروراد مدیکال تکمیل نمود.

از دیگر آثار او می‌توان به مدیریت یک دقیقه‌ای، یک دقیقه برای خودتان، هدیه اکنون، معلم یک دقیقه‌ای، فروشنده یک دقیقه‌ای، قله‌ها و دره‌ها، پدر یک دقیقه‌ای و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای می‌شنویم:

زن جوان روز بعد به محل سکونت مادر یک دقیقه‌ای رفت. او در میان خیابان درخت‌کاری شده قدم می‌زد و از صبح زیبای شنبه لذت می‌برد. او تحت تأثیر تمیزی آن منطقه و برخوردهای محترمانه و دوستانۀ افرادی که از کنارشان رد می‌شد قرار گرفت. این باعث شد اعتمادبه‌نفسش برای انجام کاری که برایش آمده بود، بیشتر شود. روبه‌روی یک خانه ایستاد و تردید کرد. بعد جلو رفت و در زد. مردی در را باز کرد و جواب داد: «چه کاری می‌توانم برایتان انجام بدهم؟»

زن جوان خودش را معرفی کرد و گفت: «ممکن است راجع به موضوعی با هم صحبت کنیم؟ من در انتظار فرزند اولم هستم و سعی می‌کنم بیشتر یاد بگیرم چطور یک مادر خوب و نمونه باشم. من قبلاً با خانمی که چند خانه با شما فاصله دارد صحبت کردم. خانمی که مادر یک دقیقه‌ای صدایش می‌زنند و با دخترانش پاتریشیا و سوزانا هم صحبت کردم. امیدوار بودم شما بتوانید کمک کنید چیزی را که دنبالش هستم بفهمم.»

- «حتماً. اگر بتوانم کمک می‌کنم.» او خودش را استیون هری معرفی کرد و گفت: «مایلید چه چیزی را بدانید؟» مستقیم می‌روم سر اصل مطلب.

- «دوست دارم بدانم روش‌هایش مؤثر هستند یا نه. منظورم این است که ممکن است شما یا یکی از همسایه‌ها بدانید که فرزندان این خانم چطور بزرگ شدند؟»

- «خب من با آن‌ها بزرگ شدم و آن‌ها را خیلی خوب می‌شناسم اما متأسفانه نمی‌توانم چیز زیادی دربارۀ روش‌های تربیتی مادرشان به شما بگویم. چون چیز زیادی درباره‌اش نمی‌دانم.»

- «رفتار بچه‌ها چطور بود؟»

- «خب آن‌ها خیلی سرزنده بودند.»

او طوری صحبت می‌کرد که انگار داشت بخشی از دوران کودکی‌اش را دوباره زندگی می‌کرد. تقریباً داشت با خودش حرف می‌زد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
نامه‌ای به مادران - فصل اول - جست‌وجو
۱۱ دقیقه
فصل دوم - مادر یک دقیقه‌ای
۱۶ دقیقه
فصل سوم - راز اول - اهداف یک دقیقه‌ای
۴ دقیقه
فصل چهارم - خلاصۀ اهداف یک دقیقه‌ای
۱۳ دقیقه
فصل پنجم - راز دوم - تحسین‌های یک دقیقه‌ای
۴ دقیقه
فصل ششم - خلاصۀ تحسین‌های یک دقیقه‌ای
۵ دقیقه
فصل هفتم - ارزیابی
۱۶ دقیقه
فصل هشتم - راز سوم - سرزنش‌های یک دقیقه‌ای
۴ دقیقه
فصل نهم - خلاصۀ سرزنش‌های یک دقیقه‌ای
۷ دقیقه
فصل دهم - توضیحات مادر یک دقیقه‌ای
۹ دقیقه
فصل یازدهم - چرا اهداف یک دقیقه‌ای مؤثر هستند؟
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم - چرا تحسین‌های یک دقیقه‌ای مؤثر هستند؟
۱۵ دقیقه
فصل سیزدهم - چرا سرزنش‌های یک دقیقه‌ای مؤثر هستند؟
۳ دقیقه
فصل چهاردهم - مادر یک دقیقه‌ای جدید
۶ دقیقه
فصل پانزدهم - هدیه‌ای به شما و فرزندان‌تان
۳ دقیقه
فصل شانزدهم - هدیه‌ای به دیگران

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای
نویسنده
مترجمآرش صدر
گویندهفرزانه فائزی، اعظم حبیبی، فریبا فصیحی تاش، معصومه عزیز محمدی، ندا پوریان، کتایون نژاده، محسن خدری، مهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

سپیده رضایی
۱۴۰۰/۵/۱۲
توی این کتاب نکات خیلی جالب و کاربردی گفته شده که به صورت تجمیع بیان شده من این نکات رو شاید دونه دونه و برای فردی تو کتاب‌های روان شناسی و موفقیت خونده بودم ولی این طوری کاربردی براش ایده نداشتم مثلا این که خانوادگی هدف گذاری بشه یا این که به مادر خانواده هم مثل بچه‌ها اهمیت داده بشه خیلی جالب بود و این که گویندگان هم خیلی خوب بودن ممنونم
ساحره خراسانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
فوق العاده عالی و مفید واقعا برای مادرانی که فرصت مشاوره رفتن و ندارن و برای تربین بچه اهمیت قائل هستند نیازه به مطالعه هست و این کتاب هم کاملا از اون کتابهاست که برای یادگیری روشهای تربیتی لازمه. ممنون از شما
مهوش مولودی
۱۴۰۰/۳/۱۳
واقعااا این کتاب کوتاه مختصروبه درد بخوره سعی دارم تمام کتابهای اسپنسر جانسون رو بخونم
مریم مجتهدی
۱۴۰۰/۶/۲۳
بسیار کتاب مفیدی بود. کاش بدونیم چقدر با تکنیکهای درست میتونیم بچه هامونو راحتتر بزرگ و تربیت کنیم
مهین امین پور
۱۴۰۱/۱/۲۱
کتاب خیلی خوبیه. ولی باید با تمرکز کامل گوش داد چون یه جورایی مطالبش از هم گسیختگی داره
Mona Yekta
۱۴۰۰/۶/۴
کتاب بسیار خوبی بود، من بقیه کتابهای یک دقیقه‌ای رو هم خریدم.
الناز حاجیان
۱۴۰۰/۱۲/۴
بسیار عالی مناسب برای افرادی که فرصت خوندن کتاب‌های تربیتی ندارند
Hoda Mohamadi
۱۴۰۰/۹/۱۹
عاااالی بود خیلی راهکارهای خوبی ارائه شد و خیلی روان و شیوا بود
S M
۱۴۰۰/۹/۴
آگاه کننده و کاربردی و روان و به راحتی در ذهن ثبت میشود
صبیحه قاسمی
۱۴۰۰/۴/۱۷
بسیار لذت بردم. یک کتاب بسیار عالی و کاربردی
زهرا رجایی
۱۴۰۱/۲/۱۸
برای من که فرصت کمی برای مشاوره دارم مفید بود.
کاربر hoseini
۱۴۰۱/۱/۲۸
خوبه، کاربردی به نظر میاد اگه انجامش بدید😉
فرشته حسن کیاده
۱۴۰۱/۲/۱۷
به تجربه هام اضافه کرد ممنون از شما
محمد مهدی پروانه
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
ممنون از کتاب خوبتون
Mona Azizi
۱۴۰۰/۹/۱۶
عالی بود به من خیلی کمک کرد
مشاهده همه نظرات ۱۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.