معرفی و دانلود کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

عکس جلد کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای
قیمت:
23000 تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای، با راهکارهایی که ارائه می‌دهد شما را راهنمایی می‌کند که چطور به فرزندان‌تان علاقه به خود و درست رفتار کردن را بیاموزید و آن‌ها را به انسان‌هایی شاد، راضی و سرزنده تبدیل کنید.

دربارۀ کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای:

نماد عنوان کتاب مادر یک دقیقه‌ای (The one minute mother) - علامت یک دقیقه در ساعت‌های دیجیتال امروزی - قصد دارد به هر کدام از شما یادآوری کند که یک دقیقه زندگی روزانه‌تان را کنار بگذارید و در هر فرصتی به چهرۀ فرزندان‌تان نگاه کنید.

مطمئناً شما به کمک تجربه می‌دانید که برای مادر خوب بودن، به زمان بیشتری از یک دقیقه نیاز است. با این وجود روش‌هایی برای ایجاد ارتباط با فرزندان‌تان در یک دقیقه وجود دارد که می‌توانید از این طریق خیلی زود به آنان بیاموزید که چگونه خود را دوست داشته باشند و رفتار درستی از خود نشان دهند.

این مهارت‌ها بسیار راحت و آسان هستند، اما ممکن است سخت باور کنید و بپذیرید که تا چه حد مؤثرند. با این حال، شاید شما هم قصد داشته باشید کاری را انجام دهید که والدینِ دیگر با موفقیت آن را انجام داده‌‌اند و آن رها کردن قضاوت‌های زودگذر در مورد سه راه ایجاد ارتباط است که در این کتاب می‌آموزید و پس از یک ماه، واقعاً آن‌ها را در خانه‌تان به کار می‌گیرید.

پس از انجام این سه شیوۀ برقراری ارتباط، خودتان بسنجید و قضاوت کنید. با دقت ببینید که رفتارهای فرزندان‌تان چگونه بهبود پیدا کردند و از آن‌ها سؤال کنید نسبت به خودشان چه اندازه احساس خوبی دارند.

این کتاب صوتی با به تصویر کشیدن زندگی یک زن، به زنان می‌گوید که چطور بهترین و کاربردی‌ترین شیوه را برای تربیت فرزندشان برگزینند. از دیدگاه روانشناسی مادران نقش بسیار مهمی در شکل‌گیری شخصیت و تربیت مناسب کودکان و نوجوانان دارند.

کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید زندگی سالم، شاد، موفق و کم‌استرسی را تجربه کنید این کتاب برای شما بسیار سودمند خواهد بود چرا که به شما کمک می‌کند علاوه بر مادر خوب بودن، اعتماد به نفس، شادابی و رضایت خاطر را در فرزندان‌تان رشد دهید.

با اسپنسر جانسون بیشتر آشنا شویم:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) از محبوب‌ترین و برجسته‌ترین نویسندگان بزرگ دنیا به شمار می‌رود. تعداد فراوانی از مخاطبان آثار او موفق شده‌اند به راحتی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به پیروزی و موفقیت دست یابند.

جانسون از موفق‌ترین افرادی است که بارها و بارها برای سخت‌ترین مسائل راهکارهای ساده و آسانی را معرفی کرده است. او به تنهایی و در برخی از موارد با همکاری کن بلانچارد کتاب‌های بسیار موفقی را منتشر کرده که از مشهورترین آن‌ها می‌توان از اولین فرشند بزرگ دنیا و چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ نام برد.

جانسون پس از فارغ‌التحصیلی در رشتۀ روانشناسی از دانشگاهی در جنوب کالیفرنیا، مقام M.D را از رویال کالج در ابرلند دریافت کرد و دستیاری پزشکی را در مایو کلینیک و مدرسۀ هاروراد مدیکال تکمیل نمود.

از دیگر آثار او می‌توان به مدیریت یک دقیقه‌ای، یک دقیقه برای خودتان، هدیه اکنون، معلم یک دقیقه‌ای، فروشنده یک دقیقه‌ای، قله‌ها و دره‌ها، پدر یک دقیقه‌ای و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای می‌شنویم:

زن جوان روز بعد به محل سکونت مادر یک دقیقه‌ای رفت. او در میان خیابان درخت‌کاری شده قدم می‌زد و از صبح زیبای شنبه لذت می‌برد. او تحت تأثیر تمیزی آن منطقه و برخوردهای محترمانه و دوستانۀ افرادی که از کنارشان رد می‌شد قرار گرفت. این باعث شد اعتمادبه‌نفسش برای انجام کاری که برایش آمده بود، بیشتر شود. روبه‌روی یک خانه ایستاد و تردید کرد. بعد جلو رفت و در زد. مردی در را باز کرد و جواب داد: «چه کاری می‌توانم برایتان انجام بدهم؟»

زن جوان خودش را معرفی کرد و گفت: «ممکن است راجع به موضوعی با هم صحبت کنیم؟ من در انتظار فرزند اولم هستم و سعی می‌کنم بیشتر یاد بگیرم چطور یک مادر خوب و نمونه باشم. من قبلاً با خانمی که چند خانه با شما فاصله دارد صحبت کردم. خانمی که مادر یک دقیقه‌ای صدایش می‌زنند و با دخترانش پاتریشیا و سوزانا هم صحبت کردم. امیدوار بودم شما بتوانید کمک کنید چیزی را که دنبالش هستم بفهمم.»

- «حتماً. اگر بتوانم کمک می‌کنم.» او خودش را استیون هری معرفی کرد و گفت: «مایلید چه چیزی را بدانید؟» مستقیم می‌روم سر اصل مطلب.

- «دوست دارم بدانم روش‌هایش مؤثر هستند یا نه. منظورم این است که ممکن است شما یا یکی از همسایه‌ها بدانید که فرزندان این خانم چطور بزرگ شدند؟»

- «خب من با آن‌ها بزرگ شدم و آن‌ها را خیلی خوب می‌شناسم اما متأسفانه نمی‌توانم چیز زیادی دربارۀ روش‌های تربیتی مادرشان به شما بگویم. چون چیز زیادی درباره‌اش نمی‌دانم.»

- «رفتار بچه‌ها چطور بود؟»

- «خب آن‌ها خیلی سرزنده بودند.»

او طوری صحبت می‌کرد که انگار داشت بخشی از دوران کودکی‌اش را دوباره زندگی می‌کرد. تقریباً داشت با خودش حرف می‌زد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
نامه‌ای به مادران - فصل اول - جست‌وجو
11 دقیقه
فصل دوم - مادر یک دقیقه‌ای
16 دقیقه
فصل سوم - راز اول - اهداف یک دقیقه‌ای
4 دقیقه
فصل چهارم - خلاصۀ اهداف یک دقیقه‌ای
13 دقیقه
فصل پنجم - راز دوم - تحسین‌های یک دقیقه‌ای
4 دقیقه
فصل ششم - خلاصۀ تحسین‌های یک دقیقه‌ای
5 دقیقه
فصل هفتم - ارزیابی
16 دقیقه
فصل هشتم - راز سوم - سرزنش‌های یک دقیقه‌ای
4 دقیقه
فصل نهم - خلاصۀ سرزنش‌های یک دقیقه‌ای
7 دقیقه
فصل دهم - توضیحات مادر یک دقیقه‌ای
9 دقیقه
فصل یازدهم - چرا اهداف یک دقیقه‌ای مؤثر هستند؟
15 دقیقه
فصل دوازدهم - چرا تحسین‌های یک دقیقه‌ای مؤثر هستند؟
15 دقیقه
فصل سیزدهم - چرا سرزنش‌های یک دقیقه‌ای مؤثر هستند؟
3 دقیقه
فصل چهاردهم - مادر یک دقیقه‌ای جدید
6 دقیقه
فصل پانزدهم - هدیه‌ای به شما و فرزندان‌تان
3 دقیقه
فصل شانزدهم - هدیه‌ای به دیگران

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای
نویسنده
مترجمآرش صدر
گویندهفرزانه فائزی، اعظم حبیبی، فریبا فصیحی تاش، معصومه عزیز محمدی، ندا پوریان، کتایون نژاده، محسن خدری، مهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه صوتی
23000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

سپیده رضایی
۱۴۰۰/۵/۱۲
توی این کتاب نکات خیلی جالب و کاربردی گفته شده که به صورت تجمیع بیان شده من این نکات رو شاید دونه دونه و برای فردی تو کتاب‌های روان شناسی و موفقیت خونده بودم ولی این طوری کاربردی براش ایده نداشتم مثلا این که خانوادگی هدف گذاری بشه یا این که به مادر خانواده هم مثل بچه‌ها اهمیت داده بشه خیلی جالب بود و این که گویندگان هم خیلی خوب بودن ممنونم
پریسا خنجری
۱۴۰۱/۹/۲۹
کتاب خوبی هست و واقعا از کتاب راه ممنونم که کتاب‌های صوتی برای ما، مادرهایی که فعلا وقت ورق زدن کتاب نداریم
من کلا از کتاب‌های که حالت داستانی دارن خوشم نمیاد
این کتاب هم از فصل یازده به بعدش رو بیشتر دوست داشتم
فصول اول برای من خسته کننده بود
ayda khoram
۱۴۰۱/۸/۳
یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که تاحالا خونده بودم
مطالب خیلی مفید بود.
کتاب حالت داستانی آموزش میده و واقعا تو ذهن میشینه.
به عنوان یه مادر خیلی حساس، یک عالمه از حجم اضطراب هام رو کم کرد.
به همه پیشنهاد میکنم
ساحره خراسانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
فوق العاده عالی و مفید واقعا برای مادرانی که فرصت مشاوره رفتن و ندارن و برای تربین بچه اهمیت قائل هستند نیازه به مطالعه هست و این کتاب هم کاملا از اون کتابهاست که برای یادگیری روشهای تربیتی لازمه. ممنون از شما
فافا
۱۴۰۱/۹/۴
این کتاب خیلی مفید و خوبه. اگر امتحان کنید سه رازش رو به نتایج عالی و بی نظیری میرسید. هم خودتون آروم میشید و هم فرزندتون. فرزند شما ارزوی دیروز شماست. بهش توجه کنید
شکوفه حق گشا
۱۴۰۱/۶/۲
من این کتاب رو دوست داشتم. ۳ ایده‌های جالب برای مادر خوب بودن میده. اینکه چطور در لحظه به فرزند دلبندتان توجه و اهمیت بدید و حس عزت نفس فرزندتون رو بالا ببرید
زهراقربانی
۱۴۰۱/۱۲/۵
خیلی کم توضیح میداد به نظرم کتابهای زیادتری باید بخونید خیلی کمک نمیکنه شاید ۲ ۳ چیز یاد بگیرید اونجوری که از کتاب تعریف کردند نبود
سودابه سنایی
۱۴۰۱/۴/۲۰
این کتاب صوتی خیلی عالیه
خیلی روان و سلیس توضیح میده و عمل کردن بهش آسونه
توصیه میکنم حتما یکبار گوش بدین و به بقیه هم معرفی کنین
مهوش مولودی
۱۴۰۰/۳/۱۳
واقعااا این کتاب کوتاه مختصروبه درد بخوره سعی دارم تمام کتابهای اسپنسر جانسون رو بخونم
عطیه حکیم آذری
۱۴۰۱/۳/۱۶
ی تیکه از کتاب رو جا انداخته بودید که مجبور شدم کتاب غیر صوتی رو تهیه کنم و اون‌ی تیکه رو بخونم. در کل کتاب خوبی هست،
مریم مجتهدی
۱۴۰۰/۶/۲۳
بسیار کتاب مفیدی بود. کاش بدونیم چقدر با تکنیکهای درست میتونیم بچه هامونو راحتتر بزرگ و تربیت کنیم
Sahar
۱۴۰۱/۱۱/۱۳
با شنیدن این کتاب فهمیدم گاهی فقط زمان گذاشتن حتی زمان کوتاه بازهم در مدت طولانی جواب میده
مهین امین پور
۱۴۰۱/۱/۲۱
کتاب خیلی خوبیه. ولی باید با تمرکز کامل گوش داد چون یه جورایی مطالبش از هم گسیختگی داره
Mona Yekta
۱۴۰۰/۶/۴
کتاب بسیار خوبی بود، من بقیه کتابهای یک دقیقه‌ای رو هم خریدم.
ی بدلی
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
کتاب خیلی خوبی است و نحوه بیان خیلی خوبی داره و کاملا مفهوم و مناسبه
مشاهده همه نظرات 41

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی مادر یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.