معرفی و دانلود کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد

عکس جلد کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد

کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد نوشته‌ی جنیس لوی، درباره‌ی کمک کردن به دیگران است و ماجرای پسر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که از پدر خود گیتار می‌خواهد اما پدر به جای آلت موسیقی به او یک تکه چوب می‌دهد و این پسربچه با محبت‌هایی که می‌کند بالاخره به خواسته‌ی خود می‌رسد.

موضوع کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد (papa gave me a stick) چیست؟

آنتونیو دلش یک گیتار می‌خواهد اما پدر با ادای این‌که پولی ندارد به جای گیتار یک تکه چوب به او می‌دهد. آنتونیو که یک سگ بی‌پناه را می‌بیند از آرزوی خود می‌گذرد و از آن چوب برای گرم کردن سگ و درست کردن آتش استفاده می‌کند. سگ محبت پسربچه را بی‌پاسخ نمی‌گذارد و برای او تکه نانی می‌آورد. آن نان هم به پرنده‌ی گرسنه داده می‌شود. پرنده‌ها نیز برای تشکر به آنتونیو یک سیم به او می‌دهند و این چرخه تا جایی ادامه پیدا می‌کند که پسربچه بالاخره... .

کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد مناسب چه کسانی است؟

جنیس لوی (Janice Levy) در این کتاب، تصویری زیبا از زنجیره‌ی محبت و سخاوت برای کودکان 3 تا 7 سال ارائه می‌دهد تا آن‌ها را با اهمیت کمک‌های کوچک آشنا سازد.

با جنیس لوی بیشتر آشنا شویم:

او استاد دانشکده ارتباطات در کالج ایتاکای نیویورک است و به عنوان عکاس نیز چهره‌ی شناخته شده‌ای محسوب می‌شود. آثار جنیس به عنوان عکاس در سطح ملی و بین‌المللی به نمایش گذاشته شده و از آثار تصویری و مکتوبش به طور گسترده در کتاب‌های درسی ، مجلات و ... استفاده می‌شود. وی طرفدار آموزش و تبادل فرهنگی بین‌المللی است و در جاهایی مانند ماداگاسکار ، عربستان سعودی و آنتیگوا کارگاه‌های آموزشی دارد.

در بخشی از کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد می‌شنویم:

سگ که از سرما می‌لرزید، کنار آتیشی رو به خاموشی نشسته بود. آنتونیو چوب رو برداشت و باهاش زیر خاکستر آتیش رو کمی تکون داد. آتیش جرقه زد و آنتونیو تیکه چوب رو توش انداخت. سگ که خوشحال شده بود دمش رو به نشونه‌ی تشکر براش تکون می‌داد. بعد یک تیکه نون مکزیکی رو از کنار آتیش برداشت و روی پاهای آنتونیو انداخت.

- نون مکزیکی؟ به چه دردم می‌خوره؟

این رو گفت و نون رو برداشت. بعد هم بلند شد و به راه افتاد. رفت و رفت تا این‌که صدای ناله‌ی پرنده‌ای رو شنید.

پرنده گشنه بود، جیک جیک می‌کرد، روی درخت بالا و پایین می‌رفت و سعی داشت که با خورده چوب‌های خشک، لونه‌ش رو بسازه. آنتونیو نون مکزیکی که از سگ گرفته بود رو خورد کرد، کف دستش ریخت و جلوش دراز کرد. پرنده پرید، روی میله‌ای کنار دست آنتونیو نشست و به کف دستش نوک زد. وقتی همه‌ی خورده نون‌ها رو خورد، بال‌هاش رو باز کرد و پرید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
داستان بابا به من یه تکه چوب داد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، عارف امیری، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد

برای دریافت کتاب صوتی بابا به من یک تکه چوب داد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.