معرفی و دانلود کتاب صوتی میلو و جورجی

عکس جلد کتاب صوتی میلو و جورجی
قیمت:
۵۰۰۰ ۳۰۰۰ تومان ۴۰%
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میلو و جورجی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میلو و جورجی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی میلو و جورجی

کتاب صوتی میلو و جورجی نوشته‌ی بری گلبریث، درباره‌ی مادری است که به دنبال شغل مناسبی می‌گردد تا بتواند خرج و مخارج زندگی خود و فرزندانش را فراهم کند. این کتاب با زبانی روان، مشکلات اقتصادی و اجتماعی خانواده‌ها و فرزندان را روایت می‌کند و درباره‌ی تغییر محل زندگی کودکان در ارتباط با تغییر شغل والدین است.

موضوع کتاب صوتی میلو و جورجی (Milo and Georgie) چیست؟

داستان درباره‌ی مادر مهربان و سخت‌کوشی است که دو فرزند به نام‌های میلو و جورجی دارد. پدر این خانواده سال‌ها پیش از دنیا رفته و مادر نیز به دنبال یک کار خوب می‌گردد تا از پس خرج و مخارج زندگی بتواند بربیاید. او هر روز روزنامه‌ها را برای پیدا کردن کار می‌گردد. پس از مدتی شغل مناسبی پیدا کرد. اما مشکلش این بود که این شغل در شهر دیگری بود و اگر او این شغل را انتخاب می‌کرد باید در شهر دیگری زندگی می‌کرد. او می‌خواهد این موضوع را با فرزندانش در میان بگذارد، آن‌ها را به بستنی فروشی می‌برد تا کم‌کم این خبر را به آن‌ها بدهد.

کتاب صوتی میلو و جورجی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به کودکانی که نمی‌توانند مشکلات مهاجرت را تحمل کنند، کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی با آن روبه‌رو شوند و برای گروه سنی پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز آشنا شوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. همچنین اگر کودکی می‌شناسید که تجربه‌ی مهاجرت دارد، می‌توانید کتاب صوتی میلو و جورجی را به او هدیه دهید.

در قسمتی از کتاب صوتی میلو و جورجی می‌شنویم:

دخترک با خوشحالی از خونه بیرون رفت تا محلِ زندگیِ جدیدشون رو بهتر بشناسه و امیدوار بود که یک بستنی فروشی پیدا کنه. میلو در رو خیلی آروم پشت سرِ خواهرش بست تا نخ پاره نشه و خودش طبق معمول به جای همیشگی­ش یعنی جلوی تلویزیون برگشت.

هفته‌­ها گذشت و جورجی روز به روز جاهای بیشتری از شهر رو می‌­دید و دوستای جدیدی پیدا می­‌کرد. دخترک هروقت به خونه برمی‌گشت، با شوق و ذوق از زیبایی­‌های شهر تعریف می­‌کرد. اما میلو هم‌چنان روزهای تابستونیش رو بدونِ هیچ تفریحی می­‌گذروند. توی روزهای خنک، دخترک با گونه­‌های سرخ شده از دوییدنِ زیاد به خونه برمی­‌گشت و توی روزهای گرم با صورتی پوشیده از بستنی ایتالیایی.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
میلو و جورجی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی میلو و جورجی
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ۳۰۰۰ ت ۴۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی میلو و جورجی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی میلو و جورجی

برای دریافت کتاب صوتی میلو و جورجی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.