معرفی و دانلود کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای

عکس جلد کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای

کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای نوشته‌ی لاری دان، درباره‌ی دختری به نام ماشا است که برای چیدن توت‌ به جنگل می‌رود و در راه گم می‌شود، سپس خرس قهوه‌ای پیشش می‌آید و برای رفتن به خانه به او کمک می‌کند.

موضوع کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای (Masha and the Bear) چیست؟

داستان این کتاب صوتی از افسانه‌ای روسی برگرفته شده و درباره‌ی دوستی دختری به نام ماشا و خرس قهوه‌ای تنومند و قوی است.

ماشا همراه با خانواده‌ی خود در روسیه و در نزدیکی جنگلی بزرگ و سرسبز زندگی می‌کند. او هر روز برای چیدن توت‌های خوشمزه و شیرین به جنگل می‌رود و همراه با سبدی پر از توت به خانه برمی‌گردد، پدر و مادرش همیشه به ماشا گوشزد می‌کردند که زیاد از خانه دور نشود. اما ماشا بسیار کنجکاو و نترس بود. در یکی از روزها که در حال برگشتن به سمت خانه بود، راه را گم کرد و هر چقدر تلاش کرد نتوانست دیوارها و سقف خانه را ببیند و ... .

کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای می‌شنویم:

از اونجایی که هوا در حال تاریک شدن بود و دخترک نمی‌خواست تنها توی جنگل باشه، واردِ غار خرسِ قهوه‌ای شد. توت‌های وحشی که همراهش داشت رو به خرس تعارف کرد. اونا سرگرم حرف زدن با هم شدند و دخترک شروع به تعریف از خونه‌ی دوست داشتنیش کرد.

ماشا: سقف خونه‌مون قرمزه و دیوارش سفیده. توی خونه یک شومینه داریم که دودِ هیزم‌هاش بوی خیلی خوبی میده. من و مامان هم همیشه با میوه‌های مختلف کیک درست می‌کنیم.

دخترک و خرس اونقدر با هم حرف زدن تا اینکه خوابشون برد. صبح روزِ بعد، وقتی ماشا بیدار شد، خرس رو دید که خیلی جدی گوشه‌ی غار نشسته بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
ماشا و خرس قهوه‌ای

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهسامان قلیچ خانی، محمد طالشیان، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای

مهسا بهرامی
۱۴۰۰/۳/۲۶
کتاب بسیار خوبی هست دختر خواهرم شب با این قصه میخوابه
Zahra Pak
۱۳۹۹/۴/۱۹
من عاشق کارتون ماشا و خرس هستم
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی ماشا و خرس قهوه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.