معرفی و دانلود PDF کتاب کلید جاوا

عکس جلد کتاب کلید جاوا
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کلید جاوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلید جاوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلید جاوا

کتاب کلید جاوا به قلم علی قنبری و رضا خلیلی، با زبانی ساده و روان شما را با محیط کار این نرم‌افزار و مثال‌هایی ساده از آن آشنا کرده و سپس پروژه‌های گسترده‌تری را بررسی خواهد کرد.

یادگیری یک زبان برنامه‌نویسی جدید شاید مشکل به نظر برسد. اگر تاکنون برنامه‌نویسی نکرده‌اید تعجب خواهید کرد که چطور ممکن است بتوان با تایپ کلمات رمزگونه برنامه‌های مفید و قدرتمند نوشت. آیا می‌دانید که برای یادگیری یک زبان برنامه‌نویسی چه باید کرد؟ پاسخ این است که در یادگیری برنامه‌نویسی باید قدم به قدم پیش رفت. هرچند ممکن است برنامه‌نویسی عجیب به نظر برسد اما پس از اینکه با روش برنامه‌نویسی آشنا شدید بسیاری از ابهامات از ذهن شما برطرف خواهند شد.

جاوا در جامعه‌ی تجاری بسیار مورد علاقه قرار گرفت و در حال حاضر جاوا برای توسعه‌ی برنامه‌های کاربردی سازمانی در مقیاس‌های عظیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زبان برای فراهم نمودن برنامه‌های کاربردی دستگاه‌های مختلف از قبیل گوشی‌های موبایل نیز استفاده می‌شود.

کلیه‌ی کسانی که به هر دلیلی به زبان‌های برنامه‌نویسی علاقه‌مندند و افرادی که در مقاطع آموزشی و کارآموزی فعالیت می‌کنند، می‌توانند از این کتاب برای کار با یک نرم‌افزار قدرتمند، ایمن و پرکاربرد، فعالیت خود را شروع نمایند. در ضمن لازم به ذکر است که امروزه استفاده از این زبان برنامه‌نویسی در پروژه‌های تولید نرم‌افزارهای تجاری در ایران رو به افزایش است.

کتاب کلید جاوا برای کسانی مناسب است که تجربه‌ای اندک در برنامه‌نویسی یا اطلاعات کمی در این زمینه دارند. این کتاب تنها با هدف افزایش هر چه سریع‌تر و آسان‌تر مهارت شما در برنامه‌نویسی نوشته شده است. در این کتاب سعی شده، آنچه را شما نیاز دارید آموزش داده شود. در بیشتر کتاب‌ها تمرکز روی تکنولوژی است تا کاربرد عملی آن، اما در این کتاب سعی شده تا تمرکز آموزش روی مهارت‌های عملی باشد.

آنچه در کتاب کلید جاوا می‌آموزید:

- آشنایی با محیط جاوا
- ایجاد چند برنامه ساده با جاوا
- طراحی نرم‌افزار ماشین حساب
- ساخت فایل‌های اجرائی در جاوا

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اول: مقدمات
فصل دوم: ایجاد برنامه‌های ساده
فصل سوم: یک برنامه‌ی کاربردی
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلید جاوا
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۸۸
زبانفارسی
شابک978-600-5656-75-6
موضوع کتابکتاب‌های آموزش برنامه نویسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کلید جاوا

tedi 1700
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
کتاب‌های آقای ابراهیمی عالی هستند
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب کلید جاوا

برای دریافت کتاب کلید جاوا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.