معرفی و دانلود کتاب صوتی موج لیمونادی

عکس جلد کتاب صوتی موج لیمونادی
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موج لیمونادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موج لیمونادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موج لیمونادی

پال رایکرت در کتاب صوتی موج لیمونادی در قالب داستانی زیبا و شنیدنی تلاش‌های دختر کوچک و مهربانی به نام کارولین برای شاد کردن یکی از دوستان خود را به تصویر می‌کشد و به کودکان نشان می‌دهد که نیک بودن و یاری رساندن به دیگران چقدر زیبا و تماشایی‌ست...

موضوع کتاب صوتی موج لیمونادی چیست؟

داستان کتاب موج لیمونادی (The Lemonade Ripple) با تلاش‌های کارولین کوچولو برای بالا رفتن از درخت و چیدن لیمو شروع می‌شود؛ تلاشی که البته به سقوط دختر مهربان قصه‌ی ما از درخت منجر می‌شود! حالا ممکن است بپرسید که او لیمو می‌خواسته چه کار؟ در جواب باید بگوییم که برای درست کردن بهترین لیموناد جهان. البته دستور درست کردن این لیموناد معرکه را کارولین از مادربزرگش یاد گرفته. همان مادربزرگ مهربانی که بعد از افتادن نوه‌اش از درخت او را برای انجام چند تا آزمایش کوچک پزشکی به بیمارستان برد.

در همین بیمارستان است که تازه ماجرای اصلی کتاب شروع می‌شود؛ کِی؟ وقتی کارولین دم در ورودی دوستش شنون را می‌بیند که چند سالی‌ست به خاطر یک بیماری بد نمی‌تواند راه برود و مجبور است روی ویلچر بنشیند. حالا هم ظاهراً ویلچرش خراب شده ولی پول عوض کردنش را ندارد و باید یک جوری با همین سر کند. این قضیه کارولین را حسابی پکر و دمغ می‌کند. ولی خیلی طول نمی‌کشد که فکری بکر برای کمک به شنون به ذهن دخترک می‌‌رسد: اگر به کمک مادربزرگش کمی بیشتر لیموناد درست کند و آنها را بفروشد، شاید بتواند پول لازم برای خرید یک ویلچر جدید را برای دوستش تهیه کند. ولی راستی راستی لیمونادهای مادربزرگ آنقدرها که خودش تعریف می‌کند خوب و خوشمزه‌اند؟ باید منتظر ماند و دید...

پال رایکرت (Paul Reichert) با نگارش این داستان قصد داشته تا روح نیکوکاری و یاری‌رسانی را در مخاطبین خردسال خود پرورش دهد.

کتاب صوتی موج لیمونادی مناسب چه کسانی است؟

این داستان برای کودکان 3 تا 7 سال نوشته و خوانده شده است.

در بخشی از کتاب صوتی موج لیمونادی می‌شنویم:

همین که این کلمه­‌ها از دهنش خارج شدن، یک ایده‌­ی فوق­‌العاده به ذهن دخترک رسید. چطور بود که خودش لیمونادهای مادربزرگش رو بفروشه، از پولش برای خرید یک صندلی چرخ­دار جدید برای شنون استفاده کنه؟ توی دلش مطمئن بود که توی یک روز گرمِ تابستونی، مردم برای چشیدنِ لیمونادهای خنک و شیرینِ مادربزرگش صف می‌کشن. مخصوصاً اگر بدونن که با این کارشون دارن به شنون کمک می­‌کنن! فردای اون روز، مادربزرگ کارولین دستور­العملِ مخصوصش روبا نوه‌­ش به اشتراک گذاشت و بهش یاد داد که چطوری باید لیموها رو به روش درست فشار بده. بعد هم کارولین یک پایه و تابلو درست کرد و روش نوشت که هدفش از انجامِ این کار چیه. اون بیش از حد هیجان­‌زده بود!

همون­طور که حدس زده بود، صف تمومی نداشت! دخترک تمام روز رو ایستاد، آبِ لیموها رو گرفت و لیمونادها رو برای مردمی که رد می‌شدن توی لیوان ریخت. درست کردن اون همه لیموناد اصلاً کار آسونی نبود اما برای کارولین مهم نبود...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۹ دقیقه
موج لیمونادی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موج لیمونادی
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهامیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی، شهربانو حسینی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موج لیمونادی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موج لیمونادی

برای دریافت کتاب صوتی موج لیمونادی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.