معرفی و دانلود کتاب صوتی مرد رویاهای من

عکس جلد کتاب صوتی مرد رویاهای من
قیمت:
۵۰۰۰۰ 35000 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرد رویاهای من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرد رویاهای من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مرد رویاهای من

کتاب صوتی مرد رویاهای من اثر دوریس دوری، یکی از بهترین داستان‌نویسان زن آلمانی و برنده جایزه‌ی ارنست هوفریشتر و جایزه‌ی بتینا فون آرنیم مجله‌ی بریگیته، است. این رمان بیانگر تلاش زنی است در جستجوی خود اما با بهانه یافتن مرد رویاهایش.

آثار دوری با آنکه زنانه‌اند و لطیف، اما گویا همیشه با تمایلات فمینیستی افراطی همخوان نیستند. داستان مرد رؤیاهای من (Der Mann meiner Traume) علاوه بر درون‌مایه‌ای عشقی و لطیف، بیانگر تلاش زنی به نام آنتونیا برای پیدا کردن خودش است، او زنی احساساتی، بریده از زندگی طبیعی است که در دنیای سرمایه‌داری و سودای بهره‌کشی از تن آدم‌ها به صرفِ زیبایی ظاهری‌شان، از درون تهی می‌شود، اما خودش در درون خود این تهی شدگی را حس می‌کند و برای گریختن از آن به هر دری می‌زند. در همین تلاش‌ها ناگهان به ولگردی لاقید و کثیف برمی‌خورد. به او دل می‌بندد. به همان کسی که به تعبیری بخشی از تمایلات خودش است.

دوریس دوری (Doris Dorrie) در سیرِ داستان، ما را به آمریکای لاتین، به پرو و در نهایت به ویرانه‌های ماچوپیچو می‌برد تا با قهرمان‌های اثر که یک مرد و یک زن هستند، شگفتی‌ها و پیچیدگی‌های تمدنی عظیم اما ویرانه را ببینیم و تکامل دو فرد را از دو زاویه‌ی مختلف نظاره کنیم: مردی که ظاهراً به خودش رسیده و با خیال راحت در پلشتیِ خودخواسته، برای دهن‌کجی به مناسبات بورژوازی و جامعه‌ی سرمایه‌داری، راه گدایی و هیپی‌گری را در پیش گرفته و زندگی رقت‌باری دارد، اما خشنود و آرام به نظر می‌رسد و زن جوانی که از کالایی شدن و توجه بی‌اندازه از سوی دیگران به ظاهرش و غوغای شهرت زود هنگام از راه قرار گرفتن عکس‌اش بر روی مجله‌های رنگین و جلف، از خودش منزجر می‌شود.

دوریس دوری در داستان «مرد رویاهای من» با زبانی عینی و تصویرگرا سخن می‌گوید نه سخنانی پیچیده و تحلیلی، نویسنده سعی دارد تا مخاطب اتفاقات داستان را همچون فیلمی در ذهن خود متصور سازد. نویسنده، در این کتاب، ما را به پانصد سال قبل، در آثار نقاشان ایتالیایی در فلورانس، در دربار مدیچی‌های معروف می‌برد تا از این رهگذر، پیوند گذشته و اکنون و دغدغه‌های پایان ناپذیر بشری را نظاره‌گر باشیم.

در قسمتی از کتاب صوتی مرد رویاهای من می‌شنویم:

«...نمی‌شناسمش! آدم چطوری دلتنگ آدمی غریبه می‌شود؟ اصلاً چه پیش می‌آید که آدم عاشق آدم غریبه و لاقیدی می‌شود؟ چرا همیشه فکر می‌کنی، وقتی با کسی توی یک بستر هستی، واقعاً باید هم‌زمان دوستش هم داشته باشی؟ اگر فقط با او قهوه خورده بودم حالا کمتر زجر می‌کشیدم. چرا به خاطر کمی رمانتیک‌بازی همه چیز این همه دراماتیک می‌شود؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
4 دقیقه
متن پشت جلد
6 دقیقه
درباره‌ی نویسنده
18 دقیقه
مرد رویاهای من - بخش اول
15 دقیقه
بخش دوم
19 دقیقه
بخش سوم
20 دقیقه
بخش چهارم
17 دقیقه
بخش پنجم
20 دقیقه
بخش ششم
24 دقیقه
بخش هفتم
25 دقیقه
بخش هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مرد رویاهای من
نویسنده
مترجمعلی عبداللهی
گویندههوتن شاطری پور، فرزانه فائزی
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰۰ 35000 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مرد رویاهای من

Rahil najafi
۱۴۰۰/۸/۲۲
باید خودمان باشیم در هر لحظه
نه اینکه بخاطر دیگری خودمان را فراموش کنیم
این خوبه که در هر لحظه به خودمان فکر کنیم و خودمان را ارزشمندتر از هر چیز ببینیم
Mojdeh Mir
۱۳۹۹/۸/۱۳
به نظرم بی سر وته تموم شد بی محتوا. ارزش خوندن نداره. هدفش چی بود چی میخواست بشه چه حرفی داشت معلوم نبود یه داستان مسخره.
هستي H
۱۳۹۸/۵/۲۸
خیلی ساده مسائل رو تحلیل کرده بود چه از نظر اجتماعی چه روابط عشقی
خوب بود
ماندانا گرد
۱۴۰۰/۶/۲۵
کتاب خوبی بود.. یک داستان از یک زندگی
گوینده داستان عالی بودن
مریم آقایی
۱۳۹۸/۴/۷
کتاب زیبایی بود،
سیمین مستفشار
۱۳۹۸/۶/۵
دوستش نداشتم
پیشنهاد نمیدم
شمیم میم
۱۳۹۷/۱۰/۱۲
هنوز کامل نشنیدمش بعداز اتمام نظر خواهم داد
مژگان حقیقی
۱۳۹۷/۱۰/۳
عالی و دلنشین بود
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مرد رویاهای من

برای دریافت کتاب صوتی مرد رویاهای من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.