معرفی و دانلود PDF کتاب گریه نکن خرگوشی

عکس جلد کتاب گریه نکن خرگوشی
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گریه نکن خرگوشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گریه نکن خرگوشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گریه نکن خرگوشی

کتاب گریه نکن خرگوشی به قلم و تصویرگریِ یورگ موله، درمورد خرگوشی است که دستش را زخم کرده و هیچ‌جوره گریه‌اش بند نمی‌آید. مداوای این خرگوش بر عهده‌ی کودکی است که کتاب را می‌خواند. در این داستان شیرین و کاربردی کودک هم‌دلی، محبت کردن و مراقبت از افراد آسیب‌دیده‌ را یاد می‌گیرد.

ماجرای کتاب تعاملی گریه نکن خرگوشی (Poor Little Rabbit) اینگونه آغاز می‌شود: خرگوش کوچولو به زمین افتاده و بازویش زخم شده است. راویِ قصه از خوانندگان کتاب درخواست کمک می‌کند: زخمش را فوت کن، روی زخمش چسب بزن، برایش یک شعر بخوان، گوش‌هایش را نوازش و اشک‌هایش را پاک کن. فرزند شما به کمک پیشنهادهای راوی به خرگوش کمک می‌کند. در کنار حس دلسوزی، تقویت حس توانمندی در کودک از نکات مثبت کتاب گریه نکن خرگوشی است. کودکانی که در حل مشکلات خود موفق هستند، حالا از آرامش دادن به خرگوش کوچولوی مجروح نیز لذت خواهند برد.

این روزها که اضطراب در همه‌ی گروه‌های سنی، حتی کودکان نوپا، رو‌به‌افزایش است، ناشران کتاب‌ کودک آثار بیشتری با هدف کمک به کودکان برای کنار آمدن با اضطراب‌های محیطی تولید می‌کنند. کتاب گریه نکن خرگوشی نیز با درخواست کمک از کودک، حالت ذهنی آرام‌تری برای او ایجاد می‌کند و در پایان با گفتنِ «حالش را خوب کردی.» احساس رضایت عمیقی به کودک دست می‌دهد.

یورگ موله (Jorg Muhle) کتاب‌های «لالا کن خرگوشی» و «برو حمام خرگوشی» را نیز علاوه‌بر کتاب گریه نکن خرگوشی به رشته‌ی تحریر درآورده که انتشارات پرتقال هر سه را با ترجمه‌ی آناهیتا حضرتی کیاوندانی منتشر کرده است.

نکوداشت‌های کتاب گریه نکن خرگوشی

• طرح‌بندی ساده با صفحات تک‌رنگ در طیفی از رنگ های روشنِ فیروزه‌ای و نارنجی، توجه را بر روی تصویر خرگوش کوچولومتمرکز می‌کند. (نیویورک تایمز)

کتاب گریه نکن خرگوشی برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب گریه نکن خرگوشی برای کودکان 2 تا 4 سال مناسب است. این اثر برای افزایش حس مسئولیت‌پذیری در همه‌ی کودکان توصیه می‌شود.

با یورگ موله بیشتر آشنا شویم

یورگ موله در سال 1973 در فرانکفورت آلمان متولد شد. او تصویرسازی را در Offenbach آلمان و مدرسه‌ی معتبری در پاریس آموزش دید. موله از سال 2000 به‌صورت مستقل برای کتاب‌ها و مجلات تصویرگری می‌کند. او مجموعه‌کتاب‌های خرگوشی (Little Rabbit) را خلق کرد که بسیار مورد تحسین قرار گرفت. کتاب لالا کن خرگوشی اثر یورگ موله در شش هزار نسخه در آلمان به فروش رسیده و به شش زبان دنیا ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب گریه نکن خرگوشی می‌خوانیم

آخ خرگوشی خورده زمین!
حالش خوب است؟
ای‌وای! آرنجش را ببین.
زخمی شده که!
بیا فوتش کن ببینم خوب می‌شود؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گریه نکن خرگوشی
نویسنده
مترجمآناهیتا حضرتی کیاوندانی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات25
زبانفارسی
شابک978-622-274-373-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گریه نکن خرگوشی

پانیسا عربی
۱۴۰۲/۸/۲۴
کتاب خوبیه، خیلی زود دخترم باهاش ارتباط برقرار کرد
مریم کریمی
۱۴۰۲/۳/۱۶
برای کودکان تا ۴ سال بسیار مناسبه ودوسش دارن
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب گریه نکن خرگوشی

برای دریافت کتاب گریه نکن خرگوشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.