معرفی و دانلود کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟

عکس جلد کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟

کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟ نوشته‌ی جن تورن هیل، درمورد چکاوک جوانی به اسم «سمی» است که بعد از شروع فصل سرما تصمیم دارد به سمت جنوب پرواز کند و به پاناما برود. اما نمی‌داند پاناما کجاست و چطور می‌توان به آن جا سفر کرد.

موضوع کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست چیست؟

در یکی از روزهای مهرماه، سمی که از خواب بیدار شد، فهمید انگشت‌های پاهایش از سرما یخ زده‌اند. او با دیدن این وضعیت متوجه شد شمال دیگر جای زندگی برای پرنده‌ای مثل او نیست و برای محافظت خود از سرما باید به سمت جنوب مهاجرت کند. او درحالی که خودش را آمادهٔ سفری طولانی به سمت کشور پاناما می‌کرد، به این فکر کرد که اصلا نمی‌داند این کشور کجاست و چگونه می‌تواند به آن‌جا برود.

سمی بلندتر و طولانی‌تر از هر زمان دیگری در زندگی‌اش پرواز کرد. او یک ساعتِ تمام در آسمان بال زده بود و دیگر داشت خسته می‌شد. ناگهان به پایین نگاه کرد و چشمش به یک گوزن شمالی افتاد. پس پایین و پایین‌تر رفت و آرام بر روی شاخ گوزن که کنار درختی لم داده بود فرود آمد و از او پرسید پاناما کجاست اما گوزن هم نمی‌دانست. با این حال او هم داشت به سمت جنوب می‌رفت...

جن تورن هیل در کتاب آیا اینجا پاناماست؟ (Is This Panama) در غالب داستانی جذاب و سرگرم‌کننده به کودکان درمورد گونه‌های مختلف پرنده‌ها و حیوانات و معنی مهاجرت در فصل سرما آموزش می‌دهد.

در ستایش کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست آمده است:

این کتاب رویکردی مستقیم به این موضوع علمی دارد که کودکان را مجذوب خود می‌کند. این کتاب به خوبی طراحی شده و پر از عکس‌های رنگی است و دارای اطلاعاتی کامل در زمینه‌های مختلف است. (School Library Journal - مجله ماهانه آمریکایی)

کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

جن تورن هیل را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و تصویرگر کتاب‌های آموزشی کانادایی در سال 1955 در شهر سودبری به دنیا آمد. او در زمینه علوم تجربی و طبیعت برای کودکان کتاب‌های زیادی نوشته و تصویرگری کرده است. جن تورن هیل (Jan Thornhill) همچنین برای مجلات پرطرفدار عمومی از جمله The Idler تصویرسازی زیبا و متفاوتی را انجام داده است.

جوایز و افتخارات جن تورن هیل:

- برنده جایزه ادبیات جوانان ویکی متکالف در سال 2015
- برنده جایزه نورما فلک در سال 2007
- برنده جایزه بین المللی Ezra Jack Yeats بین المللی یونسف در سال 1990
- جایزه بهترین کتاب کودک سال کانادا برای کتاب «داستان غم‌انگیز آک بزرگ»
- نامزد جایزه فرماندار کل برای تصویرسازی کودکان انگلیسی زبان
- نامزد دریافت جایزه ReLit در سال 2001

در بخشی از کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست می‌شنویم:

تا چند روز بعد از اون، سمی پشت درناها سوار شد، همراهشون رفت و شب‌ها رو باهاشون توی مرداب‌ها گذروند؛ جایی که این پرنده‌های اجتماعی با نوک‌هاشون لابه‌لای گل‌ها رو می‌گشتن و کرم و ریشه‌ی گیاه‌ها رو برای خوردن پیدا می‌کردن. ولی سمی توی تاریکی اونقدر خوب نمی‌دید که بتونه برای خودش حشره شکار کنه. پس ترجیح داد که از درناها خداحافظی کنه و به تنهایی مسیر خودش رو ادامه بده.

دفعه‌ی بعدی که ایستاد تا استراحت کنه، موجودی رو دید که به نظر می‌رسید به بدنش یک دم خیلی خیلی بلند وصله...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۰ دقیقه
آیا اینجا پاناماست؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، مبینا آقاجانی، مهدی صفری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟

برای دریافت کتاب صوتی آیا اینجا پاناماست؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.