معرفی و دانلود کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید

عکس جلد کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید
قیمت:
۶۴۰۰۰ تومان - 11.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید

کتاب ترس: ترامپ در کاخ سفید نوشته‌ی باب وودوارد، جزئیاتی از زندگی قابل تأمل رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ را شرح می‌دهد و به بررسی نحوه‌ی تصمیم‌گیری او درباره‌ی سیاست‌های مهم داخلی و خارجی می‌پردازد.

ترس (Fear)، واقعی‌ترین روایت از اولین سال رئیس جمهوری را به نمایش می‌گذارد که اکنون در جایگاه قدرت قرار دارد. نقطه‌ی تمرکز اتفاقات، بحث‌های آتشین و شیوه‌ی تصمیم‌گیری در دفتر رئیس جمهور، اتاق عملیات کاخ سفید، ایرفورس وان و محل اقامت اوست.

باب وودوارد (Bob Woodward) که تا به امروز درباره‌ی هشت رئیس جمهور از نیکسون تا اوباما گزارشاتی تحقیقی و مستند ارائه نموده، این بار به شرح جزئیات بی‌سابقه‌ای از زندگی پر چالش رئیس جمهور دونالد ترامپ در داخل کاخ سفید و شیوه‌ی اداره‌ی سیاست‌های خارجی و داخلی کشور پرداخته است. او در این اثر، ترامپ را شخصی دمدمی مزاج، پرخاشگر، بی‌سواد و دچار پارانویایی معرفی نموده است. همچنین او در این اثر تحقیقی خود گفته است که مشاوران و اطرافیان ترامپ همواره کنترلش می‌کنند تا حرکت اشتباهی از او سر نزند.

وودوارد در نگارش این کتاب از صدها ساعت مصاحبه با منابع دست اول، صورت جلسه‌ی ملاقات، خاطرات روزانه، اسناد و مدارک بهره گرفته است. جزئیات با دقت زیاد و به شکل روزمره ثبت شده‌اند. این اثر موضوعات کلیدی سیاست خارجی مانند کره شمالی، افغانستان، ایران، خاورمیانه، ناتو، چین و روسیه را شرح می‌دهد. همچنین با تفکر، تنش‌های سیاست داخلی ترامپ مثل تجارت، تعرفه‌ها، مهاجرت، قانون مالیات‌ها، توافق پاریس و خشونت نژادی در شارلوتزویل در سال 2017 را توضیح می‌دهد.

ترامپ از این کتاب پر جنجال که جزئیات اختلافات درون کاخ سفید را برملا کرده است، به عنوان جوک یاد می‌کند. کتاب ترس، مطالبی حیرت‌انگیز از شرح مذاکرات بین وکلای ترامپ و رابرت مولر، بازرس ویژه‌ی تحقیقات پیرامون روسیه را مطرح می‌کند و برای اولین بار جزئیات این مذاکرات را شرح می‌دهد و می‌گوید که چگونه مقامات ارشد دولت همراه با یکدیگر، نامه‌ها را از روی میز رئیس جمهور می‌دزدند تا اطلاعاتی مهم به خطر نیفتند.

حرف‌هایی که از ترامپ در این کتاب آمده بیانگر این است که رئیس جمهور آمریکا به اعضای کابینه‌اش اهانت می‌کند؛ دادستان کل آمریکا را "عقب‌ مانده ذهنی" می‌نامد و رئیس دفتر سابق کاخ سفید را "موش کوچولو" خطاب می‌کند. مصاحبه‌هایی که برای نوشتن این کتاب صورت گرفته تحت اصل «بررسی دقیق سوابق» که از قواعد اصلی روزنامه‌نگاری محسوب می‌شود، قرار داده شده است. یعنی تمام اطلاعات ارائه شده قابل استناد هستند ولی نویسنده نمی‌گوید چه کسی آن‌ها را ارائه کرده است. ترس از ساعت‌ها مصاحبه با دست‌اندرکاران و شاهدان اصلی ماجرا به دست آمده است.

در بخشی از کتاب ترس: ترامپ در کاخ سفید می‌شنویم:

او گفت: «آقای رئیس جمهور منتخب! کنگره، افکار عمومی و کابینۀ شما درگیر مسائل داخلی خواهند بود. این در امنیت ملی و سیاست خارجی همان مسیری است که باید دنبال کنید. مسائل جهانی برای خودشان مسیری دارند که از شماره 1600 خیابان پنسیلوانیا می‌گذرد و می‌توانید در هر لحظه به آن‌ها دسترسی داشته باشید.»

«اشتباهات در سیاست‌گذاری‌های داخلی مکانیسم اصلاحی دارند. شما می‌توانید از نو شروع کنید. در امنیت ملی چنین مکانیسمی وجود ندارد. وقتی اشتباهی می‌کنید پیامدهای وخیمی خواهد داشت.» به اعتقاد او رئیس جمهور اوباما در این دنیای خطرناک بسیار ترسو بود. «در واقع، ما با فعالیت یا کم کاری، ثبات قسمت‌هایی از دنیا را به هم خواهیم ریخت و مشکلات زیادی پدید خواهیم آورد.» کین هشدار داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۶ دقیقه
مقدمه
۲۳ دقیقه
فصل 1
۳۳ دقیقه
فصل 2
۲۵ دقیقه
فصل 3
۳۵ دقیقه
فصل 4
۳۴ دقیقه
فصل 5
۱۸ دقیقه
فصل 6
۲۲ دقیقه
فصل 7
۳۱ دقیقه
فصل 8
۲۳ دقیقه
فصل 9
۱۸ دقیقه
فصل 10
۱۳ دقیقه
فصل 11
۲۵ دقیقه
فصل 12
۲۴ دقیقه
فصل 13
۲۰ دقیقه
فصل 14
۴۴ دقیقه
فصل 15
۱۴ دقیقه
فصل 16
۲۹ دقیقه
فصل 17
۳۳ دقیقه
فصل 18
۱۹ دقیقه
فصل 19
۱۵ دقیقه
فصل 20
۳۱ دقیقه
فصل 21
۳۸ دقیقه
فصل 22
۲۴ دقیقه
فصل 23
۲۱ دقیقه
فصل 24
۱۶ دقیقه
فصل 25
۲۰ دقیقه
فصل 26
۳۰ دقیقه
فصل 27
۳۲ دقیقه
فصل 28
۲۲ دقیقه
فصل 29
۲۱ دقیقه
فصل 30
۲۴ دقیقه
فصل 31
۲۴ دقیقه
فصل 32
۲۷ دقیقه
فصل 33
۲۷ دقیقه
فصل 34
۲۲ دقیقه
فصل 35
۲۰ دقیقه
فصل 36
۲۰ دقیقه
فصل 37
۱۹ دقیقه
فصل 38
۲۴ دقیقه
فصل 39
۳۰ دقیقه
فصل 40
۲۵ دقیقه
فصل 41
۴۷ دقیقه
فصل 42

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید
نویسنده
مترجمکیوان سپهری
گویندهحسن آزادی
ناشر چاپیانتشارات نحل
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۸ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های علوم سیاسی
قیمت نسخه صوتی
۶۴۰۰۰ ت - 11.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید

Daryoush Hasheminasab
۱۳۹۹/۹/۱۴
این کتاب ظاهر کاخ سفید رو گفته نه باطن.
اگه ترامپ واقعاً از مرگ کودکان سوریه‌ای ناراحت میشه چطوره که در مورد مهاجران کودکان رو از والدینشون جدادمی کنه؟ مگه کودکان یمن رو ندیده که بیچاره‌ها پوست و استخون شدن اما باز هم به عربستان اسلحه میفروشه.
چرا کشور‌های آفریقایی رو به بیگاری می‌کشونه و اروپا
اینقدر کار میکشه تا بمیرن؟
و هزاران تناقض دیگر که اگر کمی فکر کنیم برملا می‌شود.
این کتاب حتی درصدی از واقعیات رو به نمایش نگذاشته.
ضخامت بازهم ممنون از عزیزانی که وقت گذاشتن و این کتاب رو مهیا کردن
زهرا بابایی
۱۳۹۹/۴/۲۵
چرا همش باید در مورد رییس جمهور آمریکا و رفتارهاش و کتابهای اونها و همسرانشون بخونیم چرا در مورد رییس جمهورهای کشور خودمان و در مورد کتابهاشان و کتابهای همسرانشان برامون نمیذارید حیف واقعا این همه توانایی‌های رییس و روسای کشورمون رو و دیدگاههاشون رو ندونیم 😐😊
کیوان سپهری
۱۳۹۸/۸/۶
اینجانب افتخار ترجمه این کتاب را داشتم. با تشکر از انتشارات نحل که موجبات انتشار نسخه صوتی آن را هم فراهم کردند.
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۷/۲۹
کتاب جذابی هست به خوبی حاکمیت قانون، اصول گرایی، قوه قضاییه مستقل و چیزهایی که در کشور ما شبح اون هم وجود ندارن در این کتاب قابل درک است
Sharareh Iranpour
۱۳۹۹/۸/۱۹
اصلا بیان خوب و گیرایی نداشت بر خلاف کتاب‌های دیگه‌ای که خوندم و یا گوش دادم این کتاب ضعیف بود🙄
Parisa .A
۱۳۹۹/۲/۲۸
خیلی ممنونم از این که صوتی شد
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید

برای دریافت کتاب صوتی ترس: ترامپ در کاخ سفید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.