معرفی و دانلود کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ

عکس جلد کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ
قیمت:
۲۶۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ

شیرین بنی صدر در کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ در قالب اثری تخیلی به داستان زندگی مادیان و کره ‌اسب تازه متولد شده‌اش، آریا می‌پردازد. آریا که مادرش را هنگام تولد از دست داده، حالا باید راهی برای تنهایی ادامه دادنِ مسیر بیابد. آیا این اسب تنها می‌تواند در این جهان بزرگ جایی برای خود پیدا کند؟ این اثر غنی کودکان را به دنیایی پر از نور، رنگ و تخیل خواهد برد.

کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ مناسب چه کسانی است؟

کودکان 7 تا 12 سال که به داستان‌های تخیلی و فانتزی علاقه دارند، از کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ مطالب آموزنده‌ای یاد خواهند گرفت.

در بخشی از کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ می‌شنویم:

مادیان از دردی که در شکمش پیچیده شیهه می‌کشد و می‌لرزد. پرنده ای که فرشته حامی اوست با بال‌های سوخته همراهش آمده در گوش او می‌خواند تا مبادا از شدت ضعف قبل از به دنیا آمدن کره‌اش خوابش ببرد. ناگهان مادیان با جهشی از جا بلند می‌شود، روی دو پا می‌ایستد و دست‌هایش را در هوا می‌کوبد.

گل‌ها دوره‌اش می‌کنند و او شیهه می‌کشد و قبل از آنکه نگاهش به کره تازه متولد شده‌اش بیفتد، روحش از تنش خارج شده لحظه‌ای در فضا معلق می‌ماند. سپس به پرواز در می‌آید و به سرعت از میان شاخه‌های درخت‌ها می‌گذرد و در آسمان چون نقطه‌ای روشن باقی می‌ماند، پرنده نیز در یک چشم بر هم زدن با بال‌های سوخته‌اش به سوی آسمان پر می‌کشد و ناپدید می‌گردد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
راز تک شاخ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز زندگی تک شاخ
نویسنده
گویندهشیرین بنی صدر
ناشر صوتینشر کیوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۲۶۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ

نگ گل
۱۴۰۰/۹/۲۴
داستان زندگی تک شاخ خیلی زیباست و افسانه دلنشینی هست که باید شنیده شود، راوی داستان بسیار استادانه داستان را به تصویر کشیده و شنونده احساس میکند که خودش در داستان حضور دارد و تمام رخدادها را میبیند. موسیقی متن بسیار دلنشین هست.
مریم بیگلری
۱۴۰۰/۹/۲۰
بسیار عالی و زیبا و دلنشین ❤
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ

برای دریافت کتاب صوتی راز زندگی تک شاخ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.