معرفی و دانلود رایگان PDF مجله بازی‌بان - شماره 12

عکس جلد مجله بازی‌بان - شماره 12
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی مجله بازی‌بان - شماره 12 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی مجله بازی‌بان - شماره 12 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله بازی‌بان - شماره 12

مجله بازی‌بان - شماره 12، منتشر شد. تجربه‌نگاری نویسندگان، بازی‌های پیشنهادی و با کرونا بازی کنیم، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

خانواده، مفهومی زیبا، ریشه دار و انسانی است که امروزه دارد به خاطره‌ها می‌پیوندد و هر چه بیشتر به جلو می‌رویم، مفهوم پدر و مادر، مفهوم خواهر و برادر محدود به ژنتیک می‌شود و تنها در شناسنامه‌ها موضوعیت دارد.

اما در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که لایک گرفتن در شبکه‌های اجتماعی و فالوور بیشتر داشتن، یک ارزش است. مهم نیست محتوا چیست، همین که سرگرم کننده و لذت‌بخش باشد کافیست.

ارزش‌های انسانی و مسئولیت‌های ما نسبت به خود، خانواده و جامعه کم کم دارند به یک طرز تفکر سلیقه‌ای تبدیل می‌شوند و اگر بگویید این موارد فطری است، مورد مواخذه قرار می‌گیرید که هر کس حق دارد نظرش را بگوید پس نظرت را بگو و برو.

خانواده محل آرامش و آسایش جسم، ذهن و روان انسان‌ها است که باعث بهبود روابط اجتماعی و کم شدن مشکلات جامعه نیز می‌شود و سرنوشت خوب یا بد یک جامعه، در خانواده‌های آن جامعه رقم می‌خورد.

فهرست مطالب

تجربه‌نگاری نویسندگان
بازی‌های پیشنهادی
با کرونا بازی کنیم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابمجله بازی‌بان - شماره 12
ناشر چاپی مجله بازی بان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۵
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های علمی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات مجله بازی‌بان - شماره 12

محمد بابائی
۱۳۹۹/۱/۲۱
از نظر من توضیحات در مورد بازی‌های مورد نظر عوامل این کتاب و انتخاب هاشون بسیار خوب بود ولی قسمت بازی‌های پیشنهادی که فقط بازی‌های ساخت ایران را پوشش میداد کافی نبود و خوب بود میان اونها تعدادی بازی از هر جایه دنیا هم بود تشکر
سید محمد مهیار طباطبایی
۱۳۹۹/۱/۲۲
خیلی خوب بود من مونده بودم تو کرونا چه بازی کامپیوتری بکنم واقعا ممنونم. برای کسانی که تو ایام قرنطینه موندن برا کامپیوتر یا گوشی خود چه بازی بکنن عالی هست✋😘😘😍😍
parmis nazeri
۱۳۹۹/۶/۹
خیلی کتاب مسخره‌ی یک ستاره هم از سرش زیاده عسن بالانمیاد نمیدونم چوری هذف ش کنم از کتاب خونم خیلی
چرته 😠😠😠😾😾
احسان یوسفوند
۱۳۹۹/۱/۲۱
عالیه خیلی بهم درآموزش کمک میکند
امیرمهدی اصلانی
۱۳۹۹/۱۲/۱۷
من یه نگاه اجمالی بهش انداختم خیلی چیز توپیه
حسام میرعرب
۱۴۰۰/۶/۱۵
عالی بود خیلی خوب
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه مجله بازی‌بان - شماره 12

برای دریافت مجله بازی‌بان - شماره 12 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.