معرفی و دانلود PDF کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم

برای دانلود قانونی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم، مجموعه‌ای از درس‌نامه و سؤالات تستی، کادر آموزشی آرایه‌های ادبی، کادر آموزشی دستور زبان فارسی و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است.

درباره‌ی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم:

این کتاب مطابق با کتاب فارسی دهم، چاپ 1400 است. از درس 1 تا 18، هر درس با بیاموزیم «آرایه‌های ادبی» و «دستور زبان و زبان‌شناسی» آغاز می‌شود. بعد از آن در جدول تحلیل متن، همه‌ی متن درس ارزیابی و مهم‌ترین نکته‌های آن ارائه شده است. کلماتی که در واژه‌نامه کتاب درسی آمده‌اند، در این کتاب در جدول رنگی آورده شده تا آن‌ها را با دقت مطالعه کنید. سپس سؤالات تستی درس، به تفکیک «لغت و املا»، «قرابت معنایی»، «آرایه‌های ادبی»، «دستور و زبان‌شناسی» و «تاریخ ادبیات و گونه‌شناسی» قرار گرفته است.

پرسش‌های آغازین هر کدام از این قسمت‌ها، مطابق با «بیاموزیم» و جدول «تحلیل متن» است تا شما با سؤالاتی نه چندان سخت، درس را مرور کنید. بعد از آن بهتر است سراغ پرسش‌های دوره‌ای و ابیات و جملات خارج از کتاب بروید تا از هم‌اکنون با جواب دادن به این سؤال‌ها، توانایی کافی برای سؤالات کنکور را کسب کنید.

توصیه نویسندگان این است که ابتدا «بیاموزیم»های درس و جدول «تحلیل متن» را با دقت بخوانید و بعد سراغ سؤالات بروید و حتماً با مراجعه به پاسخ‌نامه تشریحی اشکالات‌تان را رفع کنید.

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب پیش رو به دانش‌آموزان پایه دهم کمک می‌کند تا این درس را بهتر و عمیق‌تر بیاموزند.

فهرست مطالب کتاب

ستایس: به نام کردگار
فصل یکم: ادبیات تعلیمی
فصل دوم: ادبیات پایداری
فصل سوم: ادبیات غنایی
فصل چهارم: ادبیات سفر و زندگی
فصل پنجم: ادبیات انقلاب سالامی
فصل ششم: ادبیات حماسی
فصل هفتم: ادبیات داستانی
فصل هشتم: ادبیات جهان
نیایش: الهی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم
نویسنده، ، ،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۴۹
زبانفارسی
شابک978-600-412-141-5
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
۵۲۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم

برای دریافت کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی 1 - پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.