معرفی و دانلود کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور

عکس جلد کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور

کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور نوشته‌ی جو روکس درباره‌ی جوجه تیغی‌ای است که خانه‌ی خود را خیلی دوست دارد و از وقت گذراندن در آن لذت می‌برد و به همین دلیل خیلی کم پایش را از خانه بیرون می‌گذارد.

موضوع کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور (Hector’s favorite place) چیست؟

هکتور همیشه می‌تواند در خانه، خود را به راحتی سرگرم کند و آسایش و راحتی آن‌جا را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهد. این علاقه‌ی شدید باعث می‌شود که او بسیار کم پایش را از خانه بیرون بگذارد. یک روز آرچی سنجابه به دیدنش می‌آید و او را به برف بازی دعوت می‌کند و هکتور که برف را هم خیلی دوست دارد تصمیم می‌گیرد با دوستش بیرون برود اما... .

کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌های حیوانات هستند، مناسب خواهد بود. جو روکس (Jo Rooks) تلاش می‌کند در داستانی آموزنده به کودکان مفاهیم و ارزش‌های بسیار مهمی را منتقل نماید.

در بخشی از کتاب جای مورد علاقه‌ی هکتور می‌شنویم:

- «اگه خیلی از خونه دور بشم و نتونم راهِ برگشت رو پیدا کنم چی؟ اگه صدای موسیقی زیاد باشه و گوش‌هام درد بگیرن چی؟ من صدام خوب نیست. اگه ازم بخوان با صدای بلند آواز بخونم چی؟ اصلا اگه غذا خیلی گرم باشه و دهنم بسوزه چی؟ (آه حسرت) اینطوری نمیشه. باید بهشون بگم که سرم شلوغه.»

هکتور که این‌بار هم بدونِ هیچ دلیلی از انجام دادن یک کارِ جالب انصراف داده بود، تصمیم گرفت روی تختش دراز بکشه و بخوابه. اون شب، جوجه تیغی فکرش خیلی مشغول بود و نتونست به خوبی بخوابه. اون می‌دونست که آرچی و مَکس حتما توی مهمونی جنگل حضور پیدا می‌کنن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
جای موردعلاقه هکتور

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهغزل قنبرزاده، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور

برای دریافت کتاب صوتی جای مورد علاقه‌ی هکتور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.