معرفی و دانلود کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی

عکس جلد کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی

کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی نوشته‌ی الیوت کریلاف، به داستان گلوله‌ای برفی می‌پردازد که با کمک‌های پسر بچه‌ای ذوب نمی‌شود و چهار فصل سال را می‌بیند.

موضوع کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی (The Luckiest Snowball) چیست؟

در یک روز زمستانی پسر بچه‌ای به نام ایزی یک گلوله‌ی برفی درست می‌کند و می‌خواهد آن را پرتاب کند که می‌شنود: «لطفا وایستا. من‌ رو پرت نکن.» صدا از همان گلوله‌ی کوچک است و ایزی تصمیم می‌گیرد دوست جدید خود را به خانه ببرد.

کمی بعد گلوله‌ی برفی شروع به ذوب شدن می‌کند اما ایزی او را با قرار دادن در فریزر نجات می‌دهد، جایی که گلوله‌ی برفی با غذاهای منجمد و یک سینی مکعب یخ آشنا می‌شود. ایزی به قدری به گلوله‌ی برفی کمک می‌کند که او موفق می‌شود یک بهار، تابستان و پاییز را به چشم خود ببیند.

این داستان طنزآلود با توجه به محتوای جذابی که دارد در فهرست آثار برگزیده‌ی An ILA-CBC قرار گرفته است و این اتفاق نشان می‌دهد که سفر گلوله‌ی برفی الیوت کریلاف (Elliot Kreloff) تا چه حد برای کودکان شنیدنی است.

کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی مناسب چه کسانی است؟

این داستان برای کودکان 3 تا 7 سال علاقه‌مند به مسائل علمی جذاب است؛ چرا که نویسنده با استفاده از ماجرایی دوست‌داشتنی، کودکان را با تغییر فصول آشنا می‌سازد.

در بخشی از کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی می‌شنویم:

ایزی گلوله‌ی برفی رو روی شکمش گذاشت و روی زمین دراز کشید. سگش هم کمی اون‌طرف‌تر همین کار رو انجام می‌داد. بعد از این‌که چند بار دست و پاهاشون رو باز و بسته کردن، از جاشون بلند شدن و دیدن دو تا فرشته‌ی برفیِ خیلی خوشگل رو درست کردن.

- حالا چیکار کنیم گلوله‌ی برفی؟

- نظرت چیه که یک قلعه‌ی کوچیک برفی بسازیم؟

- وااای چه فکرِ خوبی. موافقم.

اون‌ها یک قلعه‌ی برفیِ نقلی درست کردن و چند دقیقه‌ای داخلش دراز کشیدن و استراحت کردن.

- من که حوصله‌ام سر رفت. حالا چی درست کنیم؟

- می‌خوای یک آدم برفیِ بزرگ بسازیم؟

- آره. وایستا از توی خونه شال و هویج بیارم.

پسرک و سگش شروع به ساختن آدم برفی کردن و بعد از کامل شدنش، دو تا شاخه برای دست‌هاش و یک هویج به جای دماغش گذاشتن. شال رو هم دور گردنش انداختن تا سرما نخوره! ایزی که دیگه خیلی خسته شده بود، تصمیم گرفت به داخلِ خونه بره.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
داستان خوش ‌شانس‌ترين گلوله‌ی برفی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهمهدی صفری، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی

برای دریافت کتاب صوتی خوش شانس‌ترین گلوله‌ی برفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.