معرفی و دانلود کتاب صوتی پاپ کورن در قصر

عکس جلد کتاب صوتی پاپ کورن در قصر
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پاپ کورن در قصر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پاپ کورن در قصر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پاپ کورن در قصر

کتاب صوتی پاپ کورن در قصر نوشته امیلی آرنولد مک کالی، درباره‌ی مردمی بسیار مذهبی است که به صورت جاهلانه و بدون تفکر تمامی قوانین کتاب مقدس را می‌پذیرفتند. اما در میان آن‌ها مردی وجود داشت که این‌طور نبود. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی پاپ کورن در قصر می‌شنویم:

در سال 1837 یک گروه از مهاجرین مذهبی به رهبری پدر روحانی جورج واشنگْتن گِیل، منطقه‌ای در ایلینوی آمریکا رو پیدا کردند و اونجا ساکن شدند. اون­‌ها محل زندگیشون رو ِگیلزبِرگ نامیدند.

ساکنین گِیلزبِرگ مردمی مذهبی بودند که از گناه پرهیز می‌کردند. اون‌ها کاملا براساس قوانین کتاب مقدس (انجیل) زندگی می‌کردند و هر چیز خلاف اون رو ناپسند می‌دونستند. اما بین اون همه آدم، مردی بود که دیدگاهش فرق می‌کرد و هر چیزی رو به ­راحتی نمی‌پذیرفت. اون مرد اُلمسْتِد فِریس نام داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
پاپ کورن در قصر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پاپ کورن در قصر
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهنفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پاپ کورن در قصر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پاپ کورن در قصر

برای دریافت کتاب صوتی پاپ کورن در قصر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.