معرفی و دانلود کتاب صوتی آخر هفته با پدر

عکس جلد کتاب صوتی آخر هفته با پدر
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آخر هفته با پدر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آخر هفته با پدر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آخر هفته با پدر

کتاب صوتی آخر هفته با پدر نوشته‌ی ملیسا هیگینز، قصه بچه‌ای را بیان می‌کند که یک روز با خبر تلخ جدایی پدر و مادرش مواجه می‌شود.

موضوع کتاب صوتی آخر هفته با پدر چیست؟

زمانی که پدر و مادر از یکدیگر جدا می‌شوند، شاید تصور کنید دنیا وارونه شده است. چه کاری انجام می‌دهید وقتی قرار باشد بیشتر با پدر یا مادرتان زندگی کنید؟

صبح‌های شنبه همیشه خانه‌شان پر از سروصدا بود. آن روز صبح پدر و مادرش قصد داشتند یک خبر مهم به او و خواهرش بدهند. در خانه سکوت برقرار شده بود و او حس می‌کرد اتفاقی افتاده که خودش و خواهرش به دردسر می‌افتند.

پدر و مادر آن‌ها را به اتاق پذیرایی بردند و مادرش گفت که او و پدرش کمی با یکدیگر به مشکل خوردند و خیلی تلاش کردند تا مشکلشان را رفع کنند اما موفق نشدند. مادر گفت که او و خواهرش را خیلی دوست دارد اما آن‌ها دیگر نمی‌توانند با هم زندگی کنند.

کتاب صوتی آخر هفته با پدر برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 9 ساله بسیار آموزنده و سودمند خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی آخر هفته با پدر می‌شنویم:

من هم همین طور فکر می‌کردم اما سَم رو ساکت کردم چون نمی‌خواستم ناراحت بشه اما پدرم گفت که اشکالی نداره و اگر هم چیزی اَذیتمون می‌کنه بهش بگیم. اون گفت که عاشق ماست و دیگه هیچی مهم نیست. بعدش با هم دیگه پنکیک‌ها رو درست کردیم. من و سَم با چیپس شکلاتی صورت‌های خندان درست کردیم. اون‌ها بهترین پنکیک‌هایی بودن که توی عمرم خوردم. یک سال از وقتی که پدر و مادرم طلاق گرفتن گذشته. هردوتاشون به مسابقه‌ی من اومدن. من هنوز هم آرزو می‌کنم که توی یک خونه زندگی کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
آخر هفته با پدر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آخر هفته با پدر
نویسنده
مترجمسمیه عبداللهی
گویندهمهرانه امروانی، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آخر هفته با پدر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آخر هفته با پدر

برای دریافت کتاب صوتی آخر هفته با پدر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.