معرفی و دانلود کتاب صوتی جمع شدن مشکلات

عکس جلد کتاب صوتی جمع شدن مشکلات
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جمع شدن مشکلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جمع شدن مشکلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جمع شدن مشکلات

کتاب صوتی جمع شدن مشکلات نوشته‌ی مارتا برنر، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی پسری به نام مایک است که مادرش به دلایلی خانه را ترک کرده و وظایفی را به عهده‌ی او گذاشته است.

موضوع کتاب صوتی جمع شدن مشکلات (Stacks of Trouble) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی پسری به نام مایک است که مادرش به دلایلی خانه را ترک کرده و برای او لیستی از وظایفش را نوشته است تا در غیابش آن‌ها را انجام دهد. مایک که از انجام دادن کارهای خانه متنفر است، می‌کوشد آسان‌ترین وظیفه که به نظرش شست‌وشوی ظرف‌ها است را انجام دهد. اما متوجه می‌شود ماشین ظرف‌شویی خانه‌شان خراب شده، او سعی می‌کند برای شستن ظروف کثیف، راه‌حل‌های دیگری بیابد اما چیزی به ذهنش نمی‌رسد. مایک آن‌قدر شستن ظرف‌ها را به تعویق می‌اندازد که با کوهی از ظروف روبه‌رو می‌شود.

کتاب صوتی جمع شدن مشکلات مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 6 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی به کودکان کمک می‌کند تا در جهان حقیقی با کاربردهای ریاضی که جزیی از زندگی روزمره است، آشنا شوند و آن را بیاموزند. همین مسئله موجب می‌شود تا این کتاب صوتی علاوه بر سرگرمی، تمرین مناسبی برای آموزش ریاضی دانش‌آموزان در خانه باشد.

در قسمتی از کتاب صوتی جمع شدن مشکلات می‌شنویم:

اونا پیش ما اومدن تا بستنی بخورن. حالا همه، جز من، داشتن بستنی می‌خوردن. آخه واقعا اینجوری از یک قهرمان فوتبال تشکر می‌کنن؟ با شستن ظرف‌های کثیف؟!

بابام از این بهم ریختگی قطعا ناراحت می‌شد. می‌ترسیدم مجبورم کنه که ظرف‌هارو بشورم. واسه همین یکم تمیز کاری کردم. ظرف‌ها رو جمع کردم. یک سری رو هم توی زیر زمین قایم کردم. دیگه خیلی نمی‌تونستم شستن ظرفارو عقب بندازم. ولی می‌تونستم کاری کنم که بقیه کمتر ظرف کثیف کنن. یک نوشته به دیوار آشپزخونه چسبوندم تا بقیه ظرف‌های کمتری کثیف کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
جمع شدن مشکلات

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جمع شدن مشکلات
نویسنده
مترجمکیوان فرجی
گویندهنفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جمع شدن مشکلات

الناز شاه پناه
۱۴۰۱/۵/۲۷
خوب بود. آموزنده. گویندگان عالی
سحر فوزی
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
خیلی خیلی خوب بود.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جمع شدن مشکلات

برای دریافت کتاب صوتی جمع شدن مشکلات و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.