معرفی و دانلود کتاب صوتی بچه‌های راه آهن

عکس جلد کتاب صوتی بچه‌های راه آهن
قیمت:
4500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بچه‌های راه آهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بچه‌های راه آهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بچه‌های راه آهن

کتاب صوتی بچه‌های راه آهن نوشته‌ی ادیت نسبیت، درباره‌ی خانواده‌ی مرفه و بی‌نیازی است که مشکل بزرگی برایشان پیش می‌آید. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در شهری بزرگ و پرجمعیت، خانواده‌ای زندگی می‌کرد که فرزندانی به نام‌ها پیتر، بابی و فیلیس داشتند. مادر خانواده هر روز برای بچه‌هایش قصه می‌گفت و پدرشان با آن‌ها بازی و شوخی می‌کرد و هیچ‌وقت از دست آن‌ها خشمگین نمی‌شد. زندگی آن‌ها بسیار خوب و عالی پیش می‌رفت، آن‌ها بسیار خوشبخت و خوشحال بودند تا اینکه در روز تولد هشت سالگی پیتر همه‌چیز تغییر کرد. در این روز سه مرد وارد خانه‌ی آن‌ها شد و پدر مهربان و دوست‌داشتنی را به همراه خود بردند.

در قسمتی از کتاب صوتی بچه‌های راه آهن می‌شنویم:

پیتر با تعجب گفت: کجا رفت؟ بابا رو کجا بردند؟ چرا نذاشتند حداقل چمدونش رو جمع بکنه؟
مادر جواب داد: اون باید سریع برای کاری می‌رفت.
بلافاصله اشک‌های مادر سرازیر شد.
بعد از آن اتفاق همه چیز تغییر کرد. مبلمان خانه فروخته شد. خدمتکارها خانه را ترک کردند و مادر هم به ندرت در خانه پیدایش می‌شد.
مادر به بچه‌ها گفت: برای مدتی در فقر باید زندگی کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
بچه‌های راه آهن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بچه‌های راه آهن
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهنفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بچه‌های راه آهن

سهند نجفی
۱۳۹۸/۸/۱۷
سرکار خانم نفیسه فتحی صداتون عالیه. ممنون که اینقدر با استعداد و عالی روایت میکنید.‌ای کاش اشخاصی مثل خانم نازنین آذرسا از هنرِ شما استفاده میکردند و نزد شما آموزش میدیدن تا شوق و ذوق‌ها بخاطر عدم تسلط بر صدا و عدم آگاهی از هنرِ راوی بودن و بی‌استعدادیِ راوی از بین نرود و بلکه همه به سمتِ کتاب و به داستان بیایند. صدای شما باعث علاقه‌ی بیشتر کتاب و قصه میشود اما صدای افرادی همچون خانم نازنین آذرسا... متاسفم واقعا
فایزه صالحی
۱۳۹۸/۸/۱۷
خیلی نوستالژیک و جذابه
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بچه‌های راه آهن

برای دریافت کتاب صوتی بچه‌های راه آهن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.