معرفی و دانلود PDF کتاب امام علی در قرآن کریم

عکس جلد کتاب امام علی در قرآن کریم
قیمت:
23500 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب امام علی در قرآن کریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب امام علی در قرآن کریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب امام علی در قرآن کریم

کتاب امام علی در قرآن کریم نوشتهٔ فرزانه زنبقی به آیات و روایاتی که دربارهٔ حضرت علی (ع) در قرآن آمده مطابق فهم و فراخور حال نوجوانان می‌پردازد.

علی بن ابی طالب (۲۳ قبل از هجرت -۴۰ق)، امام اول شیعیان، صحابی، راوی، پسرعمو و داماد پیامبر اکرم (ص). وی همسر حضرت فاطمه (س) و پدر و جد ۱۱ امام شیعه، کاتب وحی و چهارمین خلیفه از خلفای راشدین نزد اهل سنت است. به گفته مورخین شیعه و بسیاری از علمای اهل سنت، در کعبه‌زاده شد. او نخستین کسی بود که به پیامبر (ص) ایمان آورد و از نظر شیعه، به فرمان خدا و تصریح پیامبر (ص)، جانشین بلافصل رسول خدا (ص) است. آیاتی از قرآن کریم بر عصمت وی دلالت دارد. بنابر منابع شیعه و برخی منابع اهل سنت، حدود ۳۰۰ آیه در قرآن کریم در فضیلت او نازل شده است. هنگامی که قریش قصد کشتن پیامبر (ص) را داشتند، او در بستر پیامبر خوابید تا دشمنان گمراه شوند و بدین طریق پیامبر (ص) مخفیانه هجرت کرد. پیامبر (ص) عقد اخوت خود را با وی بست. در همه غزوات پیامبر (ص) - جز جنگ تبوک که به فرمان پیامبر (ص) در مدینه ماند- شرکت داشت و پرافتخار‌ترین فرمانده اسلام بود. آثار مکتوب بسیاری به زبان‌های مختلف درباره امام علی (ع) نوشته شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب امام علی در قرآن کریم
نویسنده
ناشر چاپینشر لک لک
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات66
زبانفارسی
شابک978-600-6472-17-1
موضوع کتابکتاب‌های علوم قرآنی
قیمت نسخه الکترونیک
23500 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب امام علی در قرآن کریم

علیرضا چوپانی
۱۳۹۶/۹/۲۳
سلام.
امام علی علیه السلام قرآن ناطق هستند
جانشین پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فقط و فقط حق امام علی علیه السلام است و یازده فرزند ایشان
امام حسن علیه اسلام تا مهدی موعود
یا علی
کاربر A.
۱۳۹۷/۴/۱۰
بسیار عالی👌⚘
Ali Abadi
۱۳۹۶/۷/۱۲
چرا انقد خلاصه😕
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب امام علی در قرآن کریم

برای دریافت کتاب امام علی در قرآن کریم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.