معرفی و دانلود کتاب صوتی اون از فضا اومده

عکس جلد کتاب صوتی اون از فضا اومده
قیمت:
7000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اون از فضا اومده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اون از فضا اومده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اون از فضا اومده

کتاب صوتی اون از فضا اومده نوشته هنری بارکر داستان فانتزی و جذاب سه دوست را تعریف می‌کند که شبی در حیاط پشتی خانه‌ای کمپ می‌زنند اما اتفاقات عجیبی برای آن‌ها رخ می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی اون از فضا اومده (It Came From Outer Space) چیست؟

شبی که «مارلون» به همراه «استیو» و «آلبرت» تصمیم می‌گیرند که در حیاط پشتی خانهٔ مارلون کمپ بزنند اتفاق هیجان‌انگیزی برای آن‌ها افتاد. زمان خواب پدر مارلون به آن‌ها گفت حواسشان به حشره‌های چادر باشد. چراکه ممکن است آن‌ها را گاز بگیرند. سپس به‌محض اینکه آن‌ها را تنها گذاشت این سه پسربچه زیپ کیسه‌خوابشان را باز کردند و از چادر بیرون آمدند. مارلون مستقیم به سمت جنگل پشت خانه رفت و آلبرت و استیو هم بدون هیچ حرفی به دنبال او رفتند.

هر سه دوست مشغول تماشا کردن ستاره‌ها بودند که ناگهان شعلهٔ درخشانی از نور، درست به بزرگی، گردی و روشنی جرقه‌های آتش‌بازی در آسمان پدیدار شد. دهانِ آلبرت از تعجب بازمانده بود. مارلون سریع روی پاهایش پرید و بدن استیو هم شروع به لرزیدن کرد. شعلهٔ نورانی به پسرها نزدیک و نزدیک‌تر شد؛ طوری که مسیرش دقیقاً به سمت آن‌ها بود و انگار داشت به‌طرف آن‌ها حمله می‌کرد...

این داستان به کودکان یاد می‌دهد به همه چیز با دیدی علمی نگاه کنند و کنجکاو باشند. کودک شما با شنیدن آن می‌آموزد به جزئیات اطرافش دقت کند و از مسائلی که در اطرافش رخ می‌دهد، به سادگی نگذرد.

درباره مجموعه علم همه چیز را حل می‌کند:

بچه‌ها با شنیدن این کتاب‌ها یاد می‌گیرند که همیشه کنجکاو باشند و مثل دانشمندان فکر کنند. تمامی تمرین‌ها و آزمایش‌هایی که در هریک از کتاب‌های این مجموعه وجود دارند، کنجکاوی بچه‌ها را برمی‌انگیزد و آن‌ها تشویق می‌کند که کارهای علمی انجام دهند. کودکان با شنیدن این داستان‌های جذاب در یک وضعیت هوشمندانه قرار می‌گیرند و ذهن کنجکاوشان فعال می‌شود.

این قصه‌ها سؤال‌های مختلفی برای آن‌ها ایجاد می‌کند. به شکلی که آن‌ها وقتی این داستان‌ها را می‌شنوند تشویق می‌شوند که برای سؤال‌هایشان به دنبال پاسخ باشند و به آزمایش‌های علمی نیز علاقه نشان دهند.

کتاب صوتی اون از فضا اومده مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 6 تا 8 سال که به داستان‌های فانتزی و تخیلی علاقه دارند مناسب است.

هنری بارکر را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده برنده جایزه چندین کتاب کودک پیش‌ از این سردبیر کتاب‌های کودکان در یک انتشارات بزرگ بود. او بیش از بیست سال سابقه نوشتن و ویرایش کتاب‌های نوجوانان را داشته است. بِری گوت (Barry Gott) با نام مستعار هنری بارکر (Henry Barker) تابه‌حال چندین کتاب در حوزه کودک و نوجوان نوشته و طرفداران زیادی دارد.

در بخشی از کتاب صوتی اون از فضا اومده می‌شنویم:

این شد که سه‌تایی قدم‌زنان وارد جنگل شدن. چند متر، جلوتر آلبرت تعدادی سنگ روی زمین پیدا کرد ولی هیچ‌کدومشون شهاب سنگ نبودن. مارلون با دوربینِ شکاریش یک آهوی کوهی و یک بچه گوزن رو دید ولی خبری از آدم‌فضایی‌ها نبود. استیو هم طبق معمول فکر کرد که صدای گوریل رو شنیده و ترسید ولی چیزی به جز یک موش‌خرما اونجا نبود.

ناگهان، صدای بلندی شنیده شد و خیلی سریع رعد و برق آسمون رو نورانی کرد. استیو از جاش پرید. آسمون تاریک شد و بارون شدیدی شروع به باریدن کرد.

مارلون: «دنبال من بیاین. نزدیک رود یک غار هست و می‌تونیم اونجا پناه بگیریم تا بارون بند بیاد.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
اون از فضا اومده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اون از فضا اومده
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهشهربانو حسینی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اون از فضا اومده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اون از فضا اومده

برای دریافت کتاب صوتی اون از فضا اومده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.