معرفی و دانلود کتاب صوتی کلی در دشت هیزل

عکس جلد کتاب صوتی کلی در دشت هیزل
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلی در دشت هیزل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلی در دشت هیزل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کلی در دشت هیزل

کتاب صوتی کلی در دشت هیزل نوشته‌ی رابین فن فرنکن هویزن، درباره‌ی دختر باهوش و بازیگوشی به نام هیزل است که معلمش به او تکلیف سختی داده و نمی‌داند چگونه آن را انجام دهد.

موضوع کتاب صوتی کلی در دشت هیزل (Kelly of Hazel Ridge) چیست؟

داستان درباره‌ی دختری به نام هیزل است که در پایه‌ی چهارم درس می‌خواند. لحظات پایانی کلاس او بود و خانم معلم تکالیف جلسه‌ی بعدی را روی تخته نوشت: «در مورد زندگی شخص مورد علاقه‌ی خود بنویسید.»

روز بعد تمام فکر و ذهن هیزل انجام تکالیفش بود، موضوع را به پدر و مادرش گفت و از آن‌ها درخواست کمک کرد. اما آن‌ها نیز نمی‌توانستد به او کمک کنند. پدرش به او گفت که بیرون برود و قدم بزند تا راحت‌تر درباره‌ی این موضوع قکر کند.

کتاب صوتی کلی در دشت هیزل مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی جذاب سبب افزایش خلاقیت در کودکان پیش دبستانی و دبستانی شما می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی کلی در دشت هیزل می‌شنویم:

از جنگل رد شدم و به تپه رسیدم. صدای بلند یک شاهین رو شنیدم که توی آسمون پرواز می‌کرد. اون با دم قرمزش به دنبال غذا به اینور و اونور بال می‌زد. لبه‌ی تپه، یک چاله پیدا کردم که توسط یک روباه برای ساختن خونه کنده شده بود. چشمام رو بستم و نفس عمیقی کشیدم. می‌تونستم توی هوا بوی حضور یک روباه رو حس کنم.

هوا پر از بوی گل‌های مختلف، درخت کاج، گوسفند و یونجه‌ی تازه بود. در حال نگاه کردن به دشت بودم که متوجه شدم مزرعه خیلی تغییر کرده. طی چندسال اخیر که ما توی دشت فندقی زندگی می‌کنیم، پدر و مادرم، با کمک من، هزاران درخت کاشتن، پنج‌تا برکه، چندتا تالاب ساختن و بذرِ چمن کاشتن. اون‌ها یک محیطی رو به وجود آوردن که همه‌ی موجودات بتونن به راحتی توش زندگی کنن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۱ دقیقه
کِلی در دشت هِیزِل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کلی در دشت هیزل
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهنفیسه فتحی، هدیه آرمان، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کلی در دشت هیزل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کلی در دشت هیزل

برای دریافت کتاب صوتی کلی در دشت هیزل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.