معرفی و دانلود کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

عکس جلد کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

کتاب هشتم از مجموعه کتاب های تحلیلی سهراب سپهری

"ما هیچ ما نگاه" عنوان هشتمین کتاب از مجموعة هشت کتاب است که شامل چهارده قطعه شعر می­باشد و حدوداً ده سال پس از انتشار مجموعۀ شعر حجم سبز (بهمن ماه 1346) در خرداد ماه 1356 به همراه مجموعه اشعار دیگر (هفت کتاب دیگر) به صورت هشت کتاب توسط کتابخانۀ ظهوری تهران به چاپ رسید. البته دو سال بعد (خرداد 1358) دوباره تجدیدچاپ شد اما از آن تاریخ به بعد دیگر شعر جدیدی از او به چاپ نرسید و ماحصل قریب 30 سال شعرسرایی او به طور مدوّن و مشخص همین مجموعۀ اشعار هشت کتاب می باشد.

این نوع تحلیل و تفسیر از مجموعه‌ی اشعار هشت کتاب در نوع خود بدیع و تازه است و چه بسا در ادبیات معاصر و شعر نو اولین کار مفصلی است که تاکنون به رشته‌ی تحریر در آمده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلیدر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۲
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های نقد و بررسی، کتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

Hemmat .N
۱۳۹۴/۱۲/۲۳
پیشنهاد:سلام و عرض ادب به پیشگاه مجریان و همه‌ی مسئؤلان عزیز و زحمنکش سایت و پایگاه فرهنگی کتابراه. ضمن تبریک سال نو به حضور شما و همه‌ی تلاشگران عزیز این سایت و یکایک اعضا و کاربران عزیز. در آستانه سال جدید و تعطیلات نوروزی اگر مقدور برای تسهیل در امر خرید کتاب app آپ را نیز به درگاه‌های خرید اضافه نمایید چون امر خرید اعتبار راحت تر با آن صورت می‌گیرد.
Heliya Moghaddam
۱۳۹۹/۵/۲۳
من در پروژه پایان نامه از این کتاب بهره‌های فراوان بردم. و دست مریزاد و خداقوت میگم. واقعا و به حق کتاب کامل و جامعی هست...
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

برای دریافت کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.