معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم

عکس جلد کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم

برای اینکه در کنکور رتبه خوبی بگیرید، باید بهترین کتاب‌ها را بخوانید و دوره کنید. کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم نوشته محمد رضایی بقاء یکی از بهترین آثار این مجموعه است. این اثر کم‌حجم اما کاربردی به شما کمک می‌کند که جمع‌بندی و مرور این درس را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام دهید.

درباه کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم:

ازجمله درس‌های عمومی مهم در پایه دوازدهم، دین و زندگی است. به‌همین‌دلیل مرور نکات ریز، حواشی و پاورقی‌ها و تمرین‌های کاربردی آن می‌تواند شما را برای آزمون‌هایی با درصد و رتبه بالا آماده کند.

کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم دارای سه بخش درس‌نامه (شامل مفاهیم آیات، احادیث و اشعار و متون)، اصطلاحات مهم درس و پرسش‌های دو گزینه‌ای است. با خواندن این کتاب می‌توانید مهم‌ترین مطالب کتاب درسی را با یک مرور کوتاه، به شکل کامل یاد بگیرید.

هدف انتشارات خیلی سبز از تالیف و انتشار مجموعه کتاب‌های جیبی خیلی سبز، ارائه یک راهنمای درسی جیبی و کم‌حجم با مفیدترین مطالب است تا داوطلبان کنکور بتوانند بدون مراجعه به کتاب درسی، همه مباحث کنکوری مورد نیاز خود را مرور کنند.

کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای همه دانش‌آموزان پایه دوازدهم،‌ در رشته‌های مختلف تحصیلی،‌ که برای آزمون کنکور سراسری آماده می‌شوند بسیار کاربرد دارد.

فهرست مطالب کتاب

درس اول: ‌هستی‌بخس
درس دوم: یگانه بی‌همتا
درس سوم: توحید و سبک زندگی
درس چهارم: فقط برای تو
درس پنجم: قدرت پرواز
درس ششم: سنت‌های خداوند در زندگی
درس هفتم: بازگشت
درس هشتم: احکام الهی در زندگی امروز
درس نهم: پایه‌های استوار
درس دهم: تمدن جدید و مسئولیت ما
پاسخ‌نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۹۹
زبانفارسی
شابک978-622-230-370-9
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم

برای دریافت کتاب جیبی دین و زندگی 3 - پایه دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.