معرفی و دانلود کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری

عکس جلد کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری

کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری نوشته‌ی جیمز فولی درباره‌ی خرس کوچکی به نام دنی است که از وقتی به یاد دارد ابری خاکستری بالای سر او است. این ابر خاکستری مانع خوشحالی دنی می‌شود تا این‌که بالاخره با کمک خرگوشی مهربان از دست این ابر خلاص می‌شود.

موضوع کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری چیست؟

دنی یک خرس کوچک است که در جنگل زندگی می‌کند. او از زمانی که به دنیا آمده است ابری خاکستری بالای سرش قرار دارد اما دنی دلیل حضور او را نمی‌داند. این ابر گاهی اوقات باعث می‌شود دنی گریه کند و یا بی‌حوصله باشد تا حدی که حتی دوست ندارد از تخت بیرون بیاید. هر چه زمان می‌گذرد اوضاع دنی بدتر و بدتر می‌شود تا جایی که دیگر با دوستانش بازی نمی‌کند و از خانه هم بیرون نمی‌رود. مدتی اوضاع بر همین منوال می‌ماند تا این‌که بارنابی خرگوشه به سراغ دنی می‌آید و دوست خود را تشویق می‌کند که با او بازی کند. بارنابی با دنی صحبت می‌کند و به او کمک می‌کند تا ترسش از همه چیز را فراموش کند و بتواند از شر ابر خاکستری برای همیشه خلاص شود.

جیمز فولی (James Foley) در کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری (Danny and the Blue Cloud Coping With Childhood Depression) درباره‌ی افسردگی و افکار منفی کودکان توضیح می‌دهد و با زبانی ساده و داستانی جذاب نشان می‌دهد که چگونه می‌توان این افکار و احساسات منفی و مخرب را کنار گذاشت.

کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به قصه‌های حیوانات هستند، جذاب خواهد بود. جیمز فولی روانشناس کودکان است و در طول سال‌ها نویسندگی با آثار خود تلاش کرده است تا در وضعیت روانی کودکان قدم مثبتی بردارد و کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری نیز حاصل چنین تلاشی است. در مجموع شنیدن این کتاب صوتی هم برای کودکان و هم برای والدین بسیار مفید خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری می‌خوانیم:

دنی وزنش رو روی یکی از پاهاش انداخت و لی­لی کرد. در همین حین، بارنابی با دهنش براش سوت می‌­زد. اون سوت آهنگینی می­‌زد که با ریتم لی ­لی‌­های دنی همخونی داشت و با هر باری که دست می‌­زد، دنی پاش رو عوض می­‌کرد. اون از شنیدن صدای موسیقی هیجان­‌زده شده بود و مثل یک ورزشکارِ حرفه‌­ای، به محض شنیدن صدای دست زدنِ بارنابی پاهاش رو عوض می­‌کرد. حرکاتش خیلی چشم­نواز بودن.

دیگه پاهاش از لی ­لی مداوم درد گرفته بود ولی وقتی صدای تشویق‌­آمیز بارنابی رو می‌­شنید، دلگرم می­‌شد و به کارش ادامه می­‌داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
دنی و ابر خاکستری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دنی و ابر خاکستری
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری

rose habib
۱۴۰۰/۱/۱۵
بسیار انگیزشی برای کودکان بی حوصله
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری

برای دریافت کتاب صوتی دنی و ابر خاکستری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.