معرفی و دانلود کتاب صوتی کار و باز هم کار

عکس جلد کتاب صوتی کار و باز هم کار
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کار و باز هم کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کار و باز هم کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کار و باز هم کار

کتاب صوتی کار و باز هم کار نوشته‌ی لیندا لیتل، داستانی شنیدنی و جذاب درباره‌ی پسری به نام تام است که در مزرعه‌ای کوچک زندگی می‌کند و قصد دارد به شهر برود.

موضوع کتاب صوتی کار و باز هم کار (Work and More work) چیست؟

کتاب صوتی کار و باز هم کار درباره‌ی پسر کوچکی به نام تام است که با خانواده‌اش در مزرعه‌ای کوچک زندگی می‌کند. تام هر روز با تمام توان خود در مزرعه‌ی خانوادگی‌شان کار می‌کرد و هیچ‌وقت از آنجا خارج نشده بود. او هر روز از رهگذر‌ها سوال می‌کرد به کجا می‌روند، در شهر چه کار انجام می‌دهند و هدف‌شان چیست؛ تا اینکه یک روز تصمیم خود را می‌گیرد، وسایلش را جمع می‌کند و به سمت شهر راه می‌افتد.

کتاب صوتی کار و باز هم کار مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 5 تا 9 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود. شنیدن این کتاب صوتی موجب می‌شود خلاقیت و تخیل در کودکان ارتقا یابد و به آن‌ها کمک می‌کند تا آینده‌ی بهتری برای خود رقم بزنند.

در قسمتی از کتاب صوتی کار و باز هم کار می‌شنویم:

با تاریک شدنِ هوا، دریا طوفانی شد و بادهای تندی شروع به وزیدن کردن. تام خیلی می‌ترسید که کشتی متلاشی بشه و اون‌ها غرق بشن. اما طوفان بعد از یک ساعت قطع شد. وقتی همه‌چیز به حالتِ عادی برگشت، اون‌ها فهمیدن که از مسیرشون منحرف شدن و به‌طرفِ دیگه‌ای در حرکتن.

بالاخره بعد از چند ساعت پرسه توی اقیانوس، ملوان با دوربینِ تک چشمی‌اش، یک خشکیِ خیلی بزرگ رو در نزدیکیشون دید. پس تصمیم گرفت که هرجا اسکله‌ای دید، لنگر بندازه تا کشتی رو با بارهای هر کشور پر کنه.

در اولین خشکی، با اینکه قایق‌های شکسته و قدیمیِ بسیار زیادی حضور داشتن، تونستن توی ساحلِ چین توقف کنن. یک دود که بوی بسیار خوبی داشت تام و بقیه خدمه رو به داخلِ شهر کشوند. بعد از کمی پرس و جو، اون‌ها فهمیدن که رایحه‌ی خوب برای چای‌های سبز و تازه هستن و به دستورِ ملوان، جعبه‌های سفید رنگِ چای رو روی دوششون گذاشتن، تا کشتی حمل کردن و با طناب اون رو به بالا کشیدن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
کار باز هم کار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کار و باز هم کار
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهنرگس داغمه چی، امیرحسین صداقتی، عارف امیری، مبینا چیت سازان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کار و باز هم کار

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کار و باز هم کار

برای دریافت کتاب صوتی کار و باز هم کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.