معرفی و دانلود کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ

عکس جلد کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ

بیاتریس مسینی در کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ، از طریق روایت قصه‌ای با درونمایه‌ی ارتباطِ میان کودکان و والدین، نکات تربیتی مهمی را به مخاطبین خردسال خود گوشزد کرده است. گفتنی‌ست که این اثر به مجموعه‌ای با عنوان «هورا برای خانواده» تعلق دارد.

درباره کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ:

داستان به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ (Hooray for Grandpa) از زبان پسربچه‌ای شیرین و دوست‌داشتنی روایت می‌شود که خاطرات خود از زندگی با مادربزرگ و پدربزرگش را بازگو می‌کند. در این اثر، کودکان شما علاوه بر خرده‌روایت‌هایی شیرین و بامزه، شنونده‌ی توصیه‌هایی مهم در راستای احترام به بزرگ‌‌ترها نیز خواهند بود.

اثر حاضر متعلق به مجموعه‌ای به نام هورا برای خانواده است. جز کتاب پیش رو، دو عنوان دیگر این مجموعه «به افتخار بابا» و «به افتخار مامان» نام دارند. توصیه‌ی ما این است که در کنار داستان به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ، دو داستان‌ نامبرده‌ی دیگر را نیز گوش کنید.

کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ مناسب چه کسانی است؟

کودکان سه تا هفت ساله مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

با بیاتریس مسینی بیشتر آشنا شویم:

بیاتریس مسینی (Beatrice Masini) مترجم و نویسنده‌ی کودک و نوجوانِ اهل ایتالیاست. عمده‌ی شهرت وی از ترجمه‌ی درخشانی که از هری پاتر به دست داده، ناشی می‌شود. از مسینی، علاوه بر اثر حاضر، کتابی با عنوان «به افتخار بابا و مامان» نیز به فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ:

وقت‌­هایی که من پیش بابابزرگ و مامان‌بزرگم بودم و اون­‌ها می­‌خواستن خرید کنن، بابابزرگ همیشه به حرف مامان‌بزرگ گوش می­‌داد که چی بخره. مامان‌بزرگ ازش می‌­پرسید که نیازی به لیست خرید داره یا نه و اون می­‌گفت که لازم نیست و همه چیزای توی لیست رو توی ذهنش ذخیره کرده. بعد من و بابابزرگ باهم به فروشگاه می‌­رفتیم و اون که همه چیزهای توی لیست رو فراموش کرده بود، به جاش هرچی که خودش یا من دوست داشتیم رو می­‌خرید. به نظر من این مدل خرید، بهترین نوع خرید کردنه.

بعضی وقت­‌ها اتفاقات بدی می‌افتاد. من با همسن و سال­‌هام دعوام می­‌شد، پیشش شکایت می­‌کردم و با گریه می­‌گفتم: "بابابزرگ، علی دیگه نمی‌­خواد با من دوست باشه."

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
20 دقیقه
به افتخار بابابزرگ و مامان‌بزرگ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ

برای دریافت کتاب صوتی به افتخار بابابزرگ و مامان بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.