معرفی و دانلود کتاب صوتی سگ سبز

عکس جلد کتاب صوتی سگ سبز
قیمت:
8500 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سگ سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سگ سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سگ سبز

کتاب صوتی سگ سبز داستانی آموزشی از ملیندا لوک است که برای مخاطبین خردسال به رشته‌ی تحریر درآمده. قهرمان این اثر پسرک کوچکی‌ست که یک روز به طور اتفاقی با سگی سبز و زیبا آشنا می‌شود...

درباره کتاب صوتی سگ سبز:

یک روز گرم تابستانی‌ست. خورشید در آسمان مثل یک گوی آتشین بزرگ می‌درخشد و زمین زیر پایش را به کوره‌ای داغ و سوزان بدل می‌کند. با این حال، سه قهرمان کوچک داستان سگ سبز (the Green Dog) گشت و گذار در طبیعت را به ماندن در خانه ترجیح داده‌اند. اگر کمی چشم‌هایتان را تنگ کنید و با دقت بیشتری به اطراف نگاه کنید، آن‌ها را می‌بینید که لب ساحل رود نشسته‌اند و با بی‌خیالی به سمت آب سنگ پرتاب می‌کنند. بله، سنگ پرتاب می‌کنند و در این بین، هر از گاه گپ و گفتی هم با یکدیگر ترتیب می‌دهند، تا اینکه ناگهان عبور سریع موجودی سبز رنگ چشم و گوششان را متوجه خود می‌کند...

کتاب صوتی سگ سبز داستانی توأمان سرگرم‌کننده و آموزنده با موضوع ویژگی‌های زیستی حیوانات است. این اثر توسط ملیندا لوک به رشته‌ی تحریر درآمده و به قلم معصومه رمضانی به فارسی ترجمه شده است.

درباره مجموعه کتاب کودک علم همه چیز را حل می‌کند:

بچه‌های دبستانی با شنیدن یا خواندن کتاب‌های مجموعه‌ی علم همه چیز را حل می‌کند (Science Solves It) یاد می‌گیرند که همیشه کنجکاو باشند و مثل یک دانشمند به مسائل فکر کنند. عناوین این مجموعه توسط نویسندگان مختلفی نوشته شده، اما سبک و ساختار داستان‌ها کم‌وبیش مشابه هم است.

کتاب صوتی سگ سبز مناسب چه کسانی است؟

اثر حاضر برای کودکان 6 تا 8 ساله نوشته شده است.

با ملیندا لوک بیشتر آشنا شویم:

ملیندا لوک (Melinda Luke) نویسنده‌ی آمریکاییِ ادبیات کودک و نوجوان است. حیواناتْ قهرمان اغلب داستان‌های لوک‌اند. موضوع آثار این نویسنده عمدتاً آموزشی و سبگ نگارشش معمولاً طنزآمیز است. ملیندا لوک در مقام نویسنده افتخاراتی نیز در کارنامه دارد، که از آن جمله است توفیقش در کسب جایزه‌ی Western Writers of America Storyteller.

در بخشی از کتاب صوتی سگ سبز می‌شنویم:

بالاخره بهم قول دادن که به پیشنهادم فکر می‌­کنن. چند ساعت بعد، دوباره به کنار دریاچه برگشتم. امیدوار بودم که الان هم اون سگ سبز رو ببینم ولی به جاش تنها کسی که دیدم ویل رُپِر بود. ویل و خانواده­‌ش تازه به شهر ما نقل مکان کرده بودن. شغلش هم این بود که مراقب باشه و مطمئن بشه که دریاچه برای شنا کردن و ماهی گرفتن امن و مناسبه. تا من رو دید گفت: "سلام تدی. چی شده؟ چرا حالت انقدر گرفته­‌ست؟"

براش توضیح دادم: من از پدر و مادرم خواستم که بهم اجازه بدن یک سگ داشته باشم اما اون­‌ها اعتقاد دارن که نگهداری ازش مسئولیت سختیه و نمی‌­تونم از پسش بر بیام.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
سگ سبز

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سگ سبز
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهنرگس داغمه چی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
8500 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سگ سبز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سگ سبز

برای دریافت کتاب صوتی سگ سبز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.