معرفی و دانلود PDF کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد

عکس جلد کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد
قیمت:
۱۹۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد

کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد نوشته‌ی لیزا استرهایس، ماجرای شیری است که از ترس بازنده شدن هیچ وقت با دوستان خود بازی نمی‌کند و بیشتر اوقات تنها در گوشه‌ای می‌نشیند. این اثر جذاب باعث تقویت قوه‌ی تخیل کودکان می‌شود.

موضوع کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد چیست؟

روزی روزگاری در یک جنگل سرسبز تمام حیوانات مشغول بازی بودند، اما شیر گوشه‌ای تنها نشسته و فقط نگاه می‌کند. همه‌ی جانوران او را دعوت به بازی می‌کردند اما از ترس بازنده شدن، دعوت هیچ‌کس را نمی‌پذیرفت. تا اینکه اتفاقات جالبی رخ داد.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. لیزا استرهایس (Liza Esterhuyse) داستان شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد را برای خردسالان و کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد می‌خوانیم:

چیتا گفت: شیر؛ بیا با من بازی کن.
اگر می‌تونی بیا منو بگیر.
چیتا شروع به فرار کردن کرد.
دالی! دالی! دالی!
شیر گفت: من نمی‌خواهم بازی کنم. من می‌بازم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد

اراد اموده
۱۴۰۰/۸/۱۱
خوب بود یاد گرفتم من میتونم بازی جدید برای خودم بسازم تا سرگرم شم
اسرا صیدی
۱۳۹۹/۱۲/۱۸
کتاب خیلی خوب و آموزنده بود و نتیجه خوبی داشت 👌
هلیا حسن پور
۱۴۰۱/۲/۵
پسرم خیلی خوشش اومد
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد

برای دریافت کتاب شیری که می‌خواست همیشه برنده باشد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.