معرفی و دانلود PDF کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی

عکس جلد کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی
قیمت:
۲۴۸۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی

کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی نوشته‌ی بومی لادیتان ماجرای بامزه‌ی دختر بچه‌ای است که شب‌ها از تنها خوابیدن می‌ترسد برای همین می‌خواهد در کنار مادر و پدرش بخوابد. این داستان با بیانی دلنشین یکی از مهمترین معضلات دوران کودکی یعنی ترس از تنهایی و تاریکی را به تصویر کشیده است.

موضوع کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی (The Big Bed) چیست؟

داستان از جایی شروع می‌شود که دختر کوچولو می‌خواهد با پدرش خیلی جدی در مورد تخت بزرگ خانه صحبت کند. او با بیانی کودکانه و طنزگونه سعی دارد تا هر طور که شده پدرش را راضی کند تا اجازه دهد شب‌ها در تخت بزرگ و در کنار مادرش بخوابد؛ او پیشنهادهایی جالب ارائه می‌کند که از نظرش کاملا منطقی و درست است و با جدیت از آن‌ها پشتیبانی ‌می‌کند. به همین دلیل به پدر می‌گوید که باید شب‌ها جایی دیگر بخوابد، چون تخت برای هر سه آن‌ها به اندازه کافی جا ندارد. دختر کوچولو یک ایده‌ی خلاقانه و خنده‌دار دارد. شما فکر می‌کنید او چه نقشه‌ای در سر دارد تا آن‌ها را راضی کند؟!

بومی لادیتان (Bunmi Laditan) در داستان «باید با هم حرف بزنیم بابایی» به یکی از مهمترین مسائل در دوران کودکی، یعنی تنها خوابیدن در شب پرداخته است. ترس از تاریکی و تنهایی معضلی است که تقریبا همه‌ی والدین با آن مواجه می‌شوند. این قصه با نگاهی طنزگونه به این مشکل اشاره کرده که حتی بزرگسالان را نیز به خنده می‌اندازد.

از مهمترین ویژگی‌های این کتاب تک‌گویی و گفتگوی شخصیت اصلی یعنی دختر کوچولو است که در تمام داستان فقط خودش صحبت می‌کند. این کتاب کودکان را ترغیب به خلاقیت و ایده‌پردازی کرده و همچنین والدین را به حمایت از ایده‌‌پردازی و فکر کردن فرزندشان برای حل کردن مسائل تشویق می‌کند.

کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی مناسب چه کسانی است؟

این داستان دلنشین با تصاویر دوست‌داشتنی برای کودکان سنین 3 تا 7 سال سرگرم‌کننده و مفرح است.

در بخشی از کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی می‌خوانیم:

ما دو نفریم اما او یک نفر و اینجاست که تصمیم گرفتن سخت می‌شود.

سؤال فوری: اگر اشتباه نکنم تو خودت مامان داری، مگر نه؟ شاید مامان بزرگ بتواند هفته‌ای سه چهار شب تو را بخواباند. فکر کنم خودش هم دوست داشته باشد چند دقیقه‌ای پشتت را نوازش کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی
نویسنده
مترجممیترا امیری
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-600-462-584-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی

الناز شاه پناه
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
خیلی خیلی بد بود، اصلا زبان گویا و جالبی نداشت و نسبت به این عملکرد ضعیف بسیار هم گران بود. اصلا معلوم نبود که چی داشتم میخوندم و دخترم یه جا دیگه نگاه میکرد و خمیازه می‌کشید!!!!
فاطمه واشقانی
۱۳۹۹/۹/۳۰
مفید نبود حیف خریدم
فرشته
۱۴۰۱/۵/۱۱
خیلی دوستداشتنی و آموزنده بود
م ر
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
عالی بود و خنده دار
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی

برای دریافت کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.