معرفی و دانلود PDF کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

عکس جلد کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) حل‌المسائل کتاب گفت‌ و گو: روشی نوین در آموزش مکالمه عربی تالیف ناصر علی عبدالله (حکمت) است که با تلاش زهرا رحمانی گردآوری شده است.

زبان عربی به عنوان زبان قرآن، وجه مشترک میان مسلمانان جهان است. همچنین امروزه فراگیری زبان عربی برای فارسی زبانان به دلیل آمیختگی فراوان این دو زبان و تأثیرپذیری نسبتاً زیاد آن یک ضرورت به شمار می‌رود. امروزه افزایش ابزارهای ارتباط جمعی مثل شبکه‌های ماهواره‌ای، مجلات و نشریات مختلف و همچنین پیوند و ارتباط همه جانبه با کشورهای عربی، ضرورت آموزش این زبان و اهمیت فراگیری آن را دو چندان کرده است.

در حال حاضر به نظر می‌رسد کتاب گفت‌ و گو با عنوان عربی «المحادثة العربیة» تنها کتاب آکادمیک و موفق در زمینه آموزش زبان عربی در ایران است و بنا بر گفته خود استاد ناصر علی عبدالله نتایج عملی تدریس این کتاب بسیار چشم‌گیر بوده به طوری که مشاهده شده، طلاب حوزه‌های علمیه، دانشجویان دانشگاه‌ها و حتی دانش‌آموزان دوره متوسطه که مراحلی را در صرف و نحو طی نموده‌اند، پس از آموزش این کتاب در مدت مذکور، تسلط مطلوبی را در زمینه تکلم و نگارش به زبان عربی فصیح به دست آورده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات مجد
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۵۸
زبانفارسی
شابک978-600-193-187-1
موضوع کتابآموزش زبان عربی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

برای دریافت کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.