معرفی و دانلود کتاب صوتی بن و سگ ترسناک

عکس جلد کتاب صوتی بن و سگ ترسناک
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بن و سگ ترسناک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بن و سگ ترسناک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بن و سگ ترسناک

کتاب صوتی بن و سگ ترسناک نوشته‌ی سارا الیس، درباره‌ی پسری کوچک و مهربان به اسم بن است که از سگ‌ها بسیار می‌ترسد و هیچ‌وقت نتوانسته با آن‌ها رابطه‌ی خوبی برقرار کند.

موضوع کتاب صوتی بن و سگ ترسناک (Ben and the Scaredy Dog) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی پسر کوچولویی به نام بن است که سگ برای او موجودی ترسناک است. او وقتی به سگ‌ها نگاه می‌کند بیشتر از همه از دندان‌های تیزشان می‌ترسد.

بن در پشت پنجره در حال نگاه کردن به اسباب‌کشی همسایه جدید بود که در کنار آن‌ها پسری هم سن و سال خودش را می‌بیند و کلی از دیدنش ذوق می‌کند، اما به خاطر ترسش از سگ آن‌ها نمی‌تواند به سمت‌شان برود و با پسرشان دوست شود.

کتاب صوتی بن و سگ ترسناک مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی بن و سگ ترسناک می‌شنویم:

اِرو سگش رو نوازش کرد و با یک لحن خاص و بامزه‌ای باهاش صحبت کرد. روی زمین کلی جای خالی برای ساختن یک قصر لِگویی بود، پس اون دو دوست شروع به بازی کردن. بِن اون‌قدر مشغول بازی کردن بود که اصلاً سگ رو فراموش کرد. یک‌دفعه مامانِ اِرو فریاد زد و گفت که مادربزرگش زنگ زده و باید باهاش صحبت بکنه.

وقتی که اِرو رفت، بِن توی اتاق با اون سگ تنها شد. اون همه‌ی حرف‌هایی که قبلاً شنیده بود رو به یاد آورد. سگ‌ها می‌تونن ترس رو بو بکشن، بِن سعی کرد ترسیده به نظر نیاد. اون شنیده بود که می‌گفتن، توی چشم یک سگ نگاه نکن، پس بِن هم چشم‌‌هاش رو محکم بست تا یک وقت اشتباهی توی چشمِ مکس نگاه نکنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
بن و سگ ترسناک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بن و سگ ترسناک
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهنفیسه فتحی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بن و سگ ترسناک

بهزاد رستمی رستمی
۱۳۹۹/۱/۷
دخترم دوستش داره
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بن و سگ ترسناک

برای دریافت کتاب صوتی بن و سگ ترسناک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.