معرفی و دانلود کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

عکس جلد کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1
قیمت:
۷۵۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 اثر رضا عسگری کتابی در مورد تهران‌شناسی حرفه‌ای و جزیی است که از محله اصیل امامزاده یحیی شروع و سپس کل ارگ صفوی و آن‌گاه ارگ ناصری و در نهایت دایرةالمعارف شمیرانات و ری ختم می‌شود.

کتاب‌های تهران‌شناسی بسیار کلی و بر اساس محلات زمان صفوی و ارگ صفوی معرفی می‌شوند و ما کتبی مفصل از محلات قدیمی تهران نداریم. تهران‌شناسی را با امامزاده یحیی آغاز می‌کنیم، محله‌ای که بسیار حرف برای گفتن دارد، با رعایت نظم مسیر ابتدا ارگ صفوی را بررسی می‌کنیم چرا که ارگ صفوی هویت به تهران داده است.

بعد از محلات ارگ صفوی که شامل امامزاده یحیی، پامنار، ارگ، سنگلج، بازار، چاله میدان به سراغ کل منطقه 12 شهرداری و محلات دیگران می‌رویم. چرا که منطقه 12 شهرداری قلب تهران و خاستگاه تاریخ تهران است و سپس بعد از آن کتاب‌های محلات دیگر نزدیک منطقه 12 که شامل منطقه 11 و مناطق دیگر است بیان می‌کنیم.

کل کتاب‌های تهران‌شناسی حرفه‌ای که برای اولین بار به‌صورت مفصل و شامل تمام جاذبه‌های گردشگری است، حدود 49 جلد خواهد شد، که هر کتاب شامل اطلاعات عمومی و سلسله تاریخی است که به ترتیب شامل یک پادشاه (شروع از دوران صفوی)، یک غذای محلی، دو بازی محلی، اعتقادات، مشاغل و... خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: تهران‌شناسی در تاریخ
فصل دوم: تهران کنونی
فصل سوم: آداب و رسوم اجتماعی
فصل چهارم: مسیرهای گردشگری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-600-048-507-8
موضوع کتابکتاب‌های جهانگردی و گردشگری
قیمت نسخه الکترونیک
۷۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

برای دریافت کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.