معرفی و دانلود PDF کتاب دریا

عکس جلد کتاب دریا
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دریا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دریا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دریا

کتاب دریا به قلم استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، نکات مهمی را در مورد اقیانوس‌های بیکران و حیواناتی که در آن زندگی می‌کنند به کودکان آموزش می‌دهد.

موضوع کتاب دریا (La mer: autocollants) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب با زبانی کودکانه و همچنین استفاده از تصاویر زیبا و جذاب، اطلاعات مفیدی از زیست‌شناسی دریایی در اختیار کودکان قرار می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی کودکان با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و ...

کتاب دریا برای چه کسانی مناسب است؟

استفانی لودو در این کتاب مطالب ارزشمندی را در اختیار تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به زیست‌شناسی دریایی قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب دریا می‌خوانیم:

هوا کاملا تاریک و خیلی سرد است. ماهی‌های تقریبا ترسناکی در اینجا زندگی می‌کنند. برخی از آن‌ها دارای نور هستند و می‌درخشند. از این نور برای جلب توجه ماهی‌های دیگر استفاده می‌کنند تا آن‌ها را بخورند!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دریا
نویسنده
مترجمپریسا قبادی اصل
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات29
زبانفارسی
شابک978-600-7839-42-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دریا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب دریا

برای دریافت کتاب دریا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.