معرفی و دانلود کتاب آراز

عکس جلد کتاب آراز
قیمت:
۳۶۰۰۰ تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آراز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آراز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آراز

کتاب آراز روایتی عاشقانه از دو جوان اهل روستایی در آذربایجان است که در راه عشق سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنند. علی اصغر مداحی این رمان را با قلمی زیبا به نگارش درآورده است.

درباره کتاب آراز:

رمان آراز، کتابی سرشار از احساسات عاشقانه و ملموس نوشته علی اصغر مداحی، ماجرای سختی‌های مسلم شخصیت اصلی کتاب در راه به دست آوردن معشوقش، لیلی است. تلاش مسلم در راه این عشق، تاثیرگذار است. او زندگی سختی دارد اما همواره تلاش می‌کند تا با انجام شروط پدر لیلی، رضایت او را جلب نماید اما پدر هر بار مانعی سر راه او قرار می‌دهد.

فضای رمان در یکی از روستاهای آذربایجان اتفاق می‌افتد و از این جهت برای خواننده بسیار قابل درک است. مخاطب کتاب با شخصیت‌های اصلی کتاب همزادپنداری می‌کند و با روایت داستان همراه می‌شود.

کتاب آراز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

علاقمندان به رمان‌های عاشقانه فارسی از خواندن این کتاب لذت می‌برند.

در بخشی از کتاب آراز می‌خوانیم:

باد نرمه‌های برف را به صورتم می‌زند. هنوز تا کوره‌های آجرپزی خیلی راه دارم؛ تاآنجا دوام بیاورم وسیله‌ای برای رفتن پیدا می‌شود. قدم‌هایم را بلند برمی‌دارم تا قبل از تاریک‌شدن هوا به روستا برسم. به پاهایم که نگاه می‌کنم خنده‌ام می‌گیرد. مادر این‌جور موقع‌ها می‌گفت: «مثل عَلِی بانی‌ها راه نرو، آدم ازت می‌ترسه!» دستانم را جلوِ دهانم «ها» می‌کنم. صدای سگ‌ها از دور به گوشم می‌رسد. احساس می‌کنم گرگ‌ها در این حوالی‌اند و با هر قدم به من نزدیک‌تر می‌شوند؛ این حس را از کودکی داشته‌ام. یاد حرف پدر که می‌افتم دلم قرص می‌شود. «هر موجودی از انسان می‌ترسد!»

هوا تاریک شده و همه‌جا یخ زده است. کِی از خانه بیرون زده‌ام نمی‌دانم. فقط می‌دانم گرسنه‌ام. نه صبحانه خورده‌ام و نه ناهار. پاهایم را محکم روی برف‌های یخ‌زده می‌گذارم تا سُر نخورم. زیر لب هرچه به دهانم می‌آید می‌گویم به خان‌باش و پسرش و به لیلی و پدرش! صد بار گفتیم نشان کنیم تا خیال همه راحت شود؛ ولی حرف توی گوشش نرفت که نرفت! سربازی شده بود برایش استخوان توی گلو!

فهرست مطالب کتاب

 

 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آراز
نویسنده
ناشر چاپینشر محتوای الکترونیک صاد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۲
زبانفارسی
شابک978-622-7459-20-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۶۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آراز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آراز

برای دریافت کتاب آراز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.