معرفی و دانلود کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده

عکس جلد کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده

از متن کتاب :

سی و هشت سال؟ حق داری اینطور رجز خوانی بکنی هنوز خیلی راه مانده تا به مرحله­ای که من طی می­کنم برسی بیست و دو سال دیگر وقت داری. 22 سال دیگر باید صبر کنی تا بفهمی من چه می‌گم و چه می­کشم. وقتی سی و هشت سال زحمت کشیدی ندزدیدی، رشوه نگرفتی وقتی بعد از شصت سال عمر کمرت را پشت میز اداره برای قلم زدن خم کردی و نتیجه کارت جز یک خانه کرایه دو لحاف پاره یک گلیم پوسیده یک زن دردمند و یک دختر جوان چشم و گوش بسته آخر کار، تو را به عنوان از کار افتاده بیرونت کردند آن وقت می‌فهمی که من لات و ولگرد نیستم. آقا از شما می­پرسم چرا دختر تحصیل کرده ی باید گارسون کافه مشروب فروشی بشه؟ چرا او را به جای من استخدام نکردند؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات عیوقی
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۲
زبانفارسی
شابک978-964-8291-51-3
موضوع کتابنمایشنامه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده

برای دریافت کتاب مست: نمایشنامه در چهار پرده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.