معرفی و دانلود PDF کتاب کرم کوچولوی باهوش

عکس جلد کتاب کرم کوچولوی باهوش
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کرم کوچولوی باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کرم کوچولوی باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کرم کوچولوی باهوش

شاید تا به حال شنیده باشید که کرم‌های خاکی به رشد گل‌ها و گیاهان کمک می کنند. اما آیا می‌دانید چگونه این کار را انجام می‌دهند؟ چیان یی لین در کتاب کرم کوچولوی باهوش در قالب یک داستان زیبا پاسخ شما را خواهد داد.

درباره کتاب کرم کوچولوی باهوش (The Clever Little Worm):

چیان یی لین (Qianyi Lin) در این کتاب ماجرای یک کرم خاکی را بازگو می‌کند که قرار است با کندن چند تونل، هم خانه خودش را بزرگتر کند و هم به رشد بهتر درختان و گل‌ها کمک کند. این کرم باهوش که مشغول لذت بردن از تماشای گل‌های اطراف محل زندگی‌اش بود، توجهش به یک پروانه زیبا جلب می‌شود و تصمیم می‌گیرد با او دوست شود؛ پس برای آشنایی بیشتر سراغ پروانه می‌رود. وقتی که کرم و پروانه در حال صحبت با هم بودند، ناگهان یک پرنده شکاری بزرگ هر دوی آن‌ها را شکار می‌کند. حالا کرم و پروانه باید به فکر چاره‌ای باشند تا از دست پرنده فرار کنند.

درباره‌ی مجموعه قصه‌های رنگین کمان:

این مجموعه با داستان‌های شیرین و تصویرگری‌های زیبا، نکات آموزشی جالبی را با بیانی ساده به کودکان آموزش می‌دهد و لحظات لذت‌بخشی را برایشان رقم می‌زند. داستان‌های دلنشین مجموعه قصه‌های رنگین کمان برای کودکان سرگرم کننده است و به کتاب‌هایی دوست داشتنی برای آن‌ها تبدیل خواهد شد.

کتاب کرم کوچولوی باهوش مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 3 تا 10 سال که به داستان‌های سرگرم کننده و در عین حال آموزنده علاقه دارند، مناسب است.

در بخشی از کتاب کرم کوچولوی باهوش می‌خوانیم:

یک پروانه پروازکنان آمد و روى یکى از گل‌ها نشست. کرم خاکى فکر کرد: این یکى از حشره‌هاى زیباى دنیا است. اگر با او دوست شوم یک دوست زیبا خواهم داشت. پروانه را صدا کرد. پروانه با غرور گفت: این قدر مرا صدا نکن. من به تو نگاه نمى‌کنم. تو یک کرم خاکى بیچاره هستى. خیلى هم زشتی.

کرم خاکى گفت: ولى من خاک را دوست دارم. با کندن تونل کمک مى کنم تا گل‌هاى زیبا رشد کنند. پروانه با پررویى گفت: ولى قیافه زشتى دارى. ببین من چه بال‌هاى زیبایى دارم. بعد بال‌هایش را باز کرد و به کرم خاکى نشان داد. کرم خاکى گفت: من هم خوبى‌هاى خودم را دارم تو حق ندارى از من بد بگویى. پروانه اما با خودخواهى داشت از خودش تعریف مى‌کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کرم کوچولوی باهوش
نویسنده
مترجمآرزو رمضانی
ناشر چاپیانتشارات افق دور
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴
زبانفارسی
شابک978-600-6903-34-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کرم کوچولوی باهوش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کرم کوچولوی باهوش

برای دریافت کتاب کرم کوچولوی باهوش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.