معرفی و دانلود کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی

عکس جلد کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی
قیمت:
26000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی

کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی نوشتۀ ماریو گمور، یک تست شخصیت سرگرم کننده و روشنگر است که با استفاده از یک گیره‌ی فلزی قصد دارد قفل روح شما را باز کند.

بازی کردن با گیره‌های کاغذ انگار نوعی وسوسه‌ی انسانی است. چیزی در این شیء کوچک فلزی هست که آدم را مجبور می‌کند که آن را از روی میز تحریر بر دارد، با آن ور برود، آن را خم کند و به شکل‌های مختلف در بیاورد. همه‌ی ما این کار را می‌کنیم. باور نمی‌کنید؟ فقط کافی است به سطل زباله‌ی کنار میز تحریرتان نگاهی بیندازید.

ممکن است با دیدن آن‌ همه گیره‌ی کاغذ که کج‌ و‌ کوله شده‌اند و داخل سطل انداخته شده‌اند، تعجب کنید. ما این گیره‌های فلزی را مثل خیلی کارهای دیگری که در زندگی انجام می‌دهیم، بدون این‌که به آن درست فکر کنیم خم می‌کنیم و به شکل‌های مختلف درمی‌آوریم.

ماریو گمور (Mario Gmur) در کلینیک خود در زوریخ، معمولا رو‌به‌‌روی بیماران خود، پشت میزش می‌نشیند، و روی میز تحریرش، مثل هر میز تحریر دیگر، ظرف کوچکی قرار دارد که پر از گیره‌ی کاغذ است. او در بعضی از جلسات ویزیت بیماران خود متوجه شد که یک نیرویی آن‌ها را وادار می‌کند تا جلو آمده و یکی از آن گیره‌های فلزی را بر دارند و طی مشاوره‌ی درمانی، شروع به خم کردن آن کنند.

انگار این طبیعی‌ترین رفتاری بود که حس می‌کردند باید انجام دهند. وقتی مشاوره به پایان می‌رسید، آن‌ها گیره‌ی فلزی خم‌ شده را روی میز تحریر او جا می‌گذاشتند یا آن را در بین راه خروج در یکی از سطل‌های زباله می‌انداختند. بدین ترتیب بود که ماریو گمور تصمیم گرفت این گیره‌های فلزی خم‌ شده را بر دارد و جمع‌آوری کند.

بعد‌از جمع‌آوری این گیره‌های فلزی، به کمک زولتان گابور از آن‌ها عکس گرفتند و او از این تصاویر یک تست روانشناسی طراحی کرد. تست به گونه‌ای تنظیم شده که هر کس بتواند آن را به‌ کار ببرد. این تست نمایی از شخصیت شما را عرضه می‌کند یا نوع شخصیتی را که دوست دارید باشید، به شما نشان می‌دهد و حتی می‌تواند ویژگی‌های ضمیر ناخودآگاه‌تان را برایتان آشکار کند.

کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی (The paperclip test) تستی نیست که زیاد آن را جدی بگیرید، ولی نتیجه‌ی بسیاری از تست‌هایی که اطرافیان ماریو گمور انجام داده‌اند، نشان داده است به طرز عجیبی می‌تواند خصوصیات شخصیتی افراد را نشان دهد. اگر می‌خواهید مطالب بیشتری راجع‌ به خود بدانید، این تست را انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
گیره‌ی کاغذ
تست شخصیت
با تیپ شخصیتی خود آشنا شوید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی
نویسنده
مترجمحمیدرضا بلوچ
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات199
زبانفارسی
شابک978-600-8593-41-6
موضوع کتابکتاب‌های تست روانشناسی
قیمت نسخه الکترونیک
26000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی

سایه یوسف زاده
۱۳۹۷/۲/۱۲
خیلی خوبه ممنونم
سایه یوسف زاده
۱۳۹۷/۲/۱۲
عالیییییییییه
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی

برای دریافت کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.