معرفی و دانلود PDF کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال)

عکس جلد کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال)
قیمت:
۵۶۰۰۰ تومان - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال)

با 12 آزمون خود را برای کنکور سراسری آماده کنید! در کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال) از انتشارات خیلی سبز با آزمون‌هایی مشابه کنکور نظام جدید مواجه می‌شوید و می‌توانید سطح دانش و مهارت خود را در درس‌های رشته‌ی ریاضیات بسنجید. پاسخ‌نامه‌ی تشریحی این کتاب در جلد دیگری منتشر شده است.

درباره‌ی کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال):

برای کنکور آماده می‌شوید؟ به ماه‌های آخر نزدیک شده‌اید و سطح اضطرابتان هر روز بالا و بالاتر می‌رود؟ لازم نیست نگران باشید. اگر مسیر درستی را انتخاب کنید، موفقیت در این آزمون حتمی است. با کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سؤال) از انتشارات خیلی سبز، می‌توانید در راه درستی گام بردارید که مقصدش پذیرفته شدن در دانشگاه‌های معتبر است.

کتاب پیش رو از 12 آزمون تشکیل شده است که تمامی‌شان مطابق نظام جدید هستند و برای دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضیات تدوین شده‌اند. این کتاب پاسخ‌نامه‌ی کلیدی دارد، اما انتشارات خیلی سبز جلد دیگری را برای این کتاب در نظر گرفته که شامل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است، و شما، با مطالعه‌ی دقیق این دو کتاب، می‌توانید پیش از آزمون اصلی خود را در فضای امتحان قرار دهید و ارزیابی دقیقی از خود به عمل آورید.

کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال) برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب حاضر از انتشارات خیلی سبز مناسب کلیه‌ی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری ریاضی است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵۷
زبانفارسی
شابک978-622-230-003-6
موضوع کتابکتاب‌های کنکور کارشناسی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۶۰۰۰ ت - 10.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال)

برای دریافت کتاب چند کنکور رشته ریاضی (جلد سوال) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.