معرفی و دانلود کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت

عکس جلد کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت

کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت در حقیقت جملات قصاری‌ست که درباره‌ی پول و ثروت در ملل مختلف وجود دارد و توسط  محمدمهدی امیری خوریه و سید آرمان الموتی فرد از زبان‌های مختلف گردآوری شده است. این کتاب به دنبال تبیین نقش ثروت و پول در زندگی انسان نیست و فقط نکاتی را که درباره پول و ثروت در فرهنگ‌های مختلف وجود دارد جمع آوری نموده تا تلگنری بر ذهن خواننده باشد.
ضرب‌المثل یا زبانزد گونه‌ای از بیان است که معمولا تاریخچه و داستانی پندآموز در پس آن نهفته است؛ شکل درست این واژه مَثَل است و ضرب در ابتدای آن اضافه است. به عبارت دیگر، ضرب المثل به معنای مَثَل زدن (داستان زدن) است. بسیاری از این داستان‌ها از یاد رفته و پیشینه‌ی برخی از امثال روشن نیست ولی با این حال، در سخن به کار می‌رود و شیرین و جذاب است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ضرب‌المثل‌های فارسی
ضرب‌المثل ملل
جملات افراد
توصیه‌های وارن بافت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت
نویسنده،
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۳
زبانفارسی
شابک9786000469993
موضوع کتابکتاب‌های چند زبانه، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت

برای دریافت کتاب ضرب‌المثل‌ها درباره ثروت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.