معرفی و دانلود PDF کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو

عکس جلد کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو
قیمت:
۱۹۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو

کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو نوشته‌ی Telri Stoop، ماجرای مورچه کوچولویی را به تصویر می‌کشد که عاشق کتاب خواندن است. بقیه مورچه‌ها از او می‌خواستند به جای کتاب خواندن آذوقه جمع کند اما مورچه با مطلبی که خوانده بود باعث نجات زندگی بقیه مورچه‌ها از گرسنگی در پاییز شد. این کتاب آموزنده و دلنشین باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار می‌کنند. همچنین این قصه‌ی جذاب باعث تشویق کودکان به کتاب خواندن و مطالعه نیز می‌شود. Telri Stoop داستان فکر بزرگ مورچه کوچولو را را برای خردسالان و کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو

پریسا دهقان
۱۳۹۹/۹/۱۳
بسیار جذاب بود. هم داستان هم تصویر
solin Sh
۱۴۰۰/۱۲/۱
خودباوری و امید رو در آدم زنده میکنه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو

برای دریافت کتاب فکر بزرگ مورچه کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.