معرفی و دانلود کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی

عکس جلد کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی

کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی نوشته زهرا کمالی دهقان، به راه کارهای عملی آداب معاشرت و زیباتر رفتار نمودن اشاره می‌کند تا علاقه‌مندان گام به گام نکات ذکر شده را به کار بندند و شاهد تغییرات مثبت در رفتار و افکارشان باشند.

ما اشرف مخلوقات هستیم و خداوند ما را بر همه‌ی موجودات برتری داده و از روح قدسی خویش در ما دمیده است. بنابراین طبیعی است که همه‌ی انسان‌ها طالب زیبایی و کمال باشند؛ زیرا سرشتی پاک دارند. انسان یا با دیگران است و یا تنهاست. از آن‌ جا که زندگى انسان به تنهایى مشکل است و جز با معاشرت با هم‌نوعان میسر نیست، ناگزیر باید آداب معاشرت را بیاموزد. براى هر معاشرى در معاشرتش آدابى است و این آداب نیز به قدر حق اوست و حقش نیز به مقدار رابطه‌اى است که بر اساس آن معاشرت برقرار شده است.

هر کدام از ما دوست داریم بنده‌ی خوب و شایسته‌ای برای خدای خود و فرد مفید و مورد قبولی برای جامعه و اطرافیان‌مان باشیم. همه‌ی ما دوست داریم دیگران از ما به عنوان فردی زیبا، با ایمان، با اخلاق، درستکار، مؤدب و... یاد کنند، هیچ‌ کس دوست ندارد او را بی‌ادب و بی‌نزاکت خطاب کنند.

در بخشی از کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی (The art of human to reality world) می‌خوانید:

سحرخیز باشید تا بتوانید سر وقت در محل کارتان حاضر شوید و بر کارتان مسلط‌تر باشید.
وقت کشی نکنید.
به شغل‌تان عشق بورزید؛ حتی اگر آن را دوست ندارید. این شما هستید که باید شرایط را برای لذت بردن از کارتان مهیا کنید.
به کارهای ارباب رجوع سریع رسیدگی کنید.
منظم و مرتب باشید و همیشه میز کار و اتاق‌تان را تمیز نگه دارید و شلختگی را با خود به محل کارتان نبرید.
متین، با وقار و آرام باشید و از ایجاد سر و صدا و برهم زدن تمرکز دیگران خودداری کنید.
خانم‌های محترم، از پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار که تولید صدا می‌کند، در محل کار خودداری کنید؛ به خصوص اگر شغل شما طوریست که باید دائما راه بروید.
اخلال‌گری و زیر آب زنی نکنید.
تملق و خود شیرینی برای رئیس نکنید. چاپلوسی ممنوع!
به همکاران خود احترام بگذارید؛ حتی اگر رتبه‌ی آن‌ها از شما پایین‌تر است.
از کار فرمای خود اطاعت کنید ولی قدرت نه گفتن داشته باشید. اگر واقعا کاری در توان شما نیست یا وقت برای انجام آن ندارید، بهتر است برای جلوگیری از بد قول شدن آن را قبول نکنید.
برای فردای خود برنامه‌ریزی کنید. اگر وقتی به محل کار خود می‌رسید، برنامه‌ی مشخصی داشته باشید، سر در گم نمی‌شوید و وقت‌تان تلف نمی‌شود.
از این شاخه به آن شاخه نپرید. کارهای‌تان را اولویت‌ بندی کنید. از انجام مهم‌ترین کار شروع کنید و آن را به سرانجام برسانید سپس سراغ کار دیگری بروید.
صبور باشید.
به حقوق خودآگاه باشید، و از آن دفاع کنید و نگذارید کسی بیهوده به شما زور بگوید (همیشه مظلوم هست، که ظالم به وجود می‌آید).

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ادب، زینت انسان
آداب ملل دیگر
آداب معاشرت
قابل توجه آقایان محترم
قابل توجه خانم‌های محترم
بی‌ادبانه‌ها
چگونه خشم و عصبانیت‌مان را کنترل کنیم
برنامه‌ریزی داشته باشیم
دزدهای زمان
تلفن
آداب حضور در مهمانی
اگر شما میزبان هستید
آداب غذا خوردن
آداب مهمانی‌های تشریفاتی
آداب میوه خوردن
آداب رانندگی
آداب هدیه دادن
آداب معاشرت در اسلام و زندگی پیامبر (ص)
همسران بخوانند
آقایان بخوانند
خانم‌ها بخوانند
پدران و مادران عزیز بخوانند
چگونگی رفتار با نوجوانان
فرزندان دلبند بخوانند
معلمان مهربان و دلسوز بخوانند
شاگردان عزیز و درس‌خوان بخوانند
کارمندان پرتلاش بخوانند
مدیران و کارفرمایان محترم بخوانند
فروشندگان گرامی بخوانند
همسایه‌های گرامی بخوانند
افراد معروف و مشهور
(هنرپیشگان، ورزشکاران و... ) بخوانند
یک راه عملی
چاق‌هایی که قصد لاغر شدن دارند بخوانند
پشت کنکوری‌ها بخوانند
شارژ با نامه
و اما کلام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نظری
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۰
زبانفارسی
شابک978-964-2897-53-7
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی، کتاب‌های علوم اجتماعی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی

حسین کلباسی
۱۳۹۹/۷/۲۴
همیشه آن تفکری که در ذهن مامیباشد لزوما آن رفتاری نیست که در زندگی خصوصی خود با دیگران داریم... همه ما دنبال یک مدینه فاضله هستیم و خود را در هر اندازه‌ای صاحب دانش لازم و مهارت کامل برای زندگی و رفتار خود را مناسبترین نوع برخورد با دیگران میدانیم تا حدی در این خود خواهی فرو میرویم که حتی اتفاقاتی که برای دیگران رقم میزنیم را حق آن‌ها میدانیم... و این اشتباهات بزرگ باعث گرفتاری‌های امروز ملت و کشور ما شده... یعنی آنطوری که فکر میکنیم عمل نمیکنیم... در کل کتاب خوبی است به شرطی که بدانیم به آنچیزی که فکر میکنیم و خود را در آن مییابیم آیا ایمان و اعتقاد کامل داریم و آیا آن را به طور درستی در زندگی پیاده و عمل میکنیم... چرا که بزرگترین سراب گمراهی است و کسی که در سراب گرفتار میگردد به سختی میشود که واقعیت‌ها را به او منتقل کرد.... و شاید مطالعه این نوع کتاب‌ها باعث تجدید رفتار ما و جرقه‌ای برای خوشبختی و آینده ما در ذهنمان به وجود آورد... سپاس از شما به امید موفقیت‌های بیشتر در آینده.. 🍁🍃
سیدامیر بیات
۱۳۹۹/۷/۲۴
به نظرم تمام نویسندگان لزوما از نظر روحی و روانی شاید همان نیستند که مینویسند و یا ما همیشه ایده آل‌های ذهنمان با محیط زندگی و شیوه‌ای که تا کنون زیست کرده ایم شاید متفاوت باشد.... اینکه ما میخواهیم اینگونه باشیم اما در زندگی خصوصی خود هم اینگونه رفتار میکنیم دقیقا مشکلی است که این روزها گریبان ما کشور را گرفته و راه برون رفت آن اول صادق بودن با وجدان خودمان است وسپس انجام دادن روش‌های مناسب ارتباط جمعی چه در زندگی خصوصی و چه در اجتماع پس به نظرم کتاب مناسبی ست به شرط اینکه اول آدمی با خود صادق باشد و به باورهایش ایمان و اعتقاد کامل داشته باشد و بعد با تمرین روش‌های این کتاب به درجه خوبی از زیستن برسد.... در کل فاصله بین نگاه ما و اعمال ما بسیار است و برای رسیدن این دو مهم به یکدیگر باید ابتدا آن را باور داشت و سپس تلاش نمود... موفق باشید🍁
Zohreh Farrar
۱۳۹۸/۳/۱۲
بعصی نکات خیلی ریز توی زندگی هر کدوم از ماها وحود داره که شاید بعضی وقتا چون اطلاعی ازشون نداشتیم بخاطر اونا صزبه خوردیم ولی این کتاب به کوچکترین نکات هم اشاره میکنه و بعصی چیزا رو که میدونیم ولی شاید چون اینقدر انجامش میدیم که بامون عادت میشه رو یاداوری میکنه. کتاب فوق العاده مفیدی بود و هایلی ریکامندد هست📚📚
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی

برای دریافت کتاب هنر موفق زیستن در دنیای واقعی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.