معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع

عکس جلد کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع

مجموعه قصه‌های وقت خواب کودک از چهار جلد کتاب با نام‌های قصه‌هایی برای پسرهای شجاع، قصه‌های وقت خواب برای دخترهای مهربان، قصه‌هایی برای شاهزاده خانم‌ها و شب بخیر کوچولو تشکیل شده است و دربردارنده داستان‌هایی برای گروه سنی (ب) و (ج) است.

این مجموعه در قالب داستان‌های کوتاه آموزنده همراه با شخصیت‌های هر داستان همراه شده و تجربه‌ای تازه را فرا می‌گیرد. اتفاقات، ماجراجویی‌ها و مشکلاتی که کودکان در دنیای واقعی خودشان با آن‌ها روبرو هستند در دل هر داستان با راهکار و بیانی کودکانه به آن‌ها آموزش داده می‌شود که این روش در آموزش‌پذیری کودکان بسیار تاثیرگذار است.

کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع شامل داستان‌های کوتاه از قبیل دزدان دریایی و دایناسور کجاست؟ و فلیکس و پدرش و... می‌باشد.

فهرست مطالب کتاب

دزدان دریایی
دایناسور کجاست؟
فلیکس و پدرش
همبازی ها
گردش در تاریکی
شکار هیولا
هنری به پدر و مادرش کمک می کند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۹
زبانفارسی
شابک978-600-252-568-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع

برای دریافت کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.