معرفی و دانلود PDF کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها

عکس جلد کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها

کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، درباره معلم‌ها، وظایفشان و کارهایی که در مدرسه انجام می‌دهند، صحبت می‌کند.

موضوع کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها (Les maitres et les maitresses) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در اثر خود، اطلاعات خوبی را درباره شغل معلم‌ها و ارتباطشان با بچه‌ها همراه با تصویرسازی‌های زیبا به کودکان می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان دبستانی بسیار مفید و آموزنده است و اطلاعات خوبی را درباره چگونگی کار و تدریس معلم‌ها به آن‌ها می‌دهد.

در بخشی از کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها می‌خوانیم:

شغل آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها در مدرسه این است که به کودکان چیزهایی را بیاموزند که در کشف جهان به آن‌ها کمک می‌کند. براساس سن دانش‌آموزان، برنامه متفاوت است.

دوره آمادگی یا پیش‌دبستانی بسیار مهم است. در سن 6 سالگی، کودکان آمادگی یادگیری خواندن و نوشتن را دارند.

خانم معلم کلمه‌هایی را روی تخته سیاه می‌نویسد. بعد می‌گوید: «آفرین! سعی کنید از روی آن‌ها بنویسید.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها
نویسنده
مترجمپریسا قبادی اصل
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-25-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها

برای دریافت کتاب آقا معلم‌ها و خانم معلم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.