معرفی و دانلود PDF کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد

عکس جلد کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد

کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد به قلم شاگاهیراتا، داستان زندگی مردی جوان به نام علی بابا را به تصویر می‌کشد که بر حسب اتفاق گرفتار ماجراهایی مهیج شده و گنجی گرانبها کشف می‌کند.

موضوع کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد چیست؟

در زمان های قدیم در شهر بغداد، مرد فقیری به نام علی بابا زندگی می‌کرد که هر روز با الاغش به جنگل می‌رفت. او شاخه‌های خشک درختان را جمع می‌کرد و بر پشت الاغش می‌گذاشت. سپس آن‌ها را به شهر می‌برد و می‌فروخت و به این شکل، زندگی‌اش را می‌گذراند. اما روزی از روزها که علی بابا به جنگل رفته بود و سرگرمِ جمع کردن هیزم بود، صدای پای دسته‌ای سوار را شنید، آن‌ها صندوق‌ها و کیسه‌هایی پر بر دوش خود داشتند. علی بابا که فهمیده بود آن سواران، دزد هستند، بالای درخت قایم شد و منتظر ماند تا ببیند چه می‌شود.

آن‌ها جلوی سنگی بزرگ، از اسب‌های خود پیاده شدند. رییس آن‌ها، جلوی سنگ ایستاد و با فریاد رمزی سنگ به کنار رفته و غاری در مقابلش نمایان شد. علی بابا منتظر ماند و بعد از ساعتی که دزدان رفتند با فریاد همان رمز پا به غار گذاشته و دید تمام غار پر از سکه‌های طلا و جواهرات است. در آخر این کشف بزرگ علی بابا باعث شد تا به کل زندگی او تغییر کرده و دگرگون شود.

کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد مناسب چه کسانی است؟

این اثر برای تمامی کودکان دبستانی که به قصه‌های تخیلی و مهیج علاقمند هستند، جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد می‌خوانیم:

سربازها همه با هم به سوی آسمان شب پرواز کردند و پشت برگ‌های درختان اطراف کندو منتظر شدند. درست موقع طلوع آفتاب، سر و کله زنبورهای سیاه پیدا شد، اما قبل از اینکه بتوانند کاری بکنند، زنبورهای عسل به آن‌ها حمله کردند. زنبورهای بزرگ انتظار این حمله ناگهانی را نداشتند. برای همین چیزی نگذشت که شکست خوردند. زنبورهای عسل از این پیروزی بزرگ خوشحال شدند و ملکه از هاچ به خاطر نجات کندو تشکر کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب علی بابا و چهل دزد بغداد
نویسنده
مترجمزهره فنایی، حمید فنایی
ناشر چاپیانتشارات آذر آبادی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-622-6468-11-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد

Debora
۱۴۰۰/۱/۲۰
این کتابو برای پسرم خریدم و دوست داشت. ممنون از کتابراه
مهسا محمدی
۱۴۰۰/۷/۱
عالیه، خیلی واضح و تمیز
set om
۱۳۹۹/۵/۲۲
برای سنین ۶تا۷ سال به پایین مناسبه
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد

برای دریافت کتاب علی بابا و چهل دزد بغداد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.