معرفی و دانلود کتاب عشق ابدی

عکس جلد کتاب عشق ابدی
قیمت:
18000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عشق ابدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عشق ابدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عشق ابدی

کتاب عشق ابدی یکی دیگر از رمان‌های عاشقانه‌ی مریم اسدی علیایی، با دغدغه‌های نوجوانانه است که روایتی پیرامون عشق و ازدواج را در بستر جامعه‌ای که درگیر فقر و محرومیت‌های ناشی از آن است، به‌تصویر می‌کشد.

درباره‌ی کتاب عشق ابدی

این روزها داستان‌های عاشقانه که دغدغه‌های روزمره را با زبانی عامیانه و ساده بیان می‌کنند، میان نوجوانان، خصوصاً دختران طرفداران زیادی دارد. در اینگونه آثار معمولاً درونمایه‌ی اصلی قصه عشقی‌ست که دچار حرمان شده و شخصیت زن داستان برای احیای مجدد آن یا رفع موانعی که می‌تواند شامل فقر، تفاوت طبقاتی، خیانت، ممنوعه بودن عشق و... باشد، تلاش می‌کند. در رمان عشق ابدی، نوشته‌ی مریم اسدی علیایی نیز شاهد داستان زندگی دختری به نام ارغوان هستیم که با فقر بزرگ شده و به همین‌سبب اغلب موقعیت‌های ازدواج خود را از دست داده است. تا آنکه بالاخره بعد از ادامه‌ی تحصیلاتش دچار احساسی متفاوت و عشقی ناب و دلخواه می‌شود و این تنها آغاز ماجرای عاشقانه‌ی اوست.

در داستان‌های عاشقانه‌ی عامیانه، معمولاً تیپ‌های شخصیتی به‌جای شخصیت‌های دارای فردیت ایفای نقش می‌کنند. در اینگونه روایت‌ها تحکم باورها و سنت‌های اجتماعی بر شخصیت‌های داستان، خصوصاً زنان آشکار است که در این رمان نیز تا حدی شاهد آن هستیم. از دیگر ویژگی‌های این داستان می‌توان به داشتن زبان عاطفی و نزدیکی به محاوره اشاره کرد. تاکنون از این نویسنده رمان‌های دیگری همچون «در قلبت جایی برای من هست؟»، «باورم کن»، «نمی‌خواهم دختر بمانم» و «مراقبم باش» منتشر شده است. این داستان به‌تازگی از سوی انتشارات ندای الهی منتشر شده است.

کتاب عشق ابدی مناسب چه کسانی است؟

این رمان به مخاطبانی که به دنبال روایتی عاشقانه، با زبانی ساده و به دور از پیچیدگی‌های داستان‌های مدرن هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب عشق ابدی می‌خوانیم

سعی می‌کردم نسبت به قبل بی‌تفاوت‌تر باشم، هر روز که می‌گذشت، اصرار امیر بیشتر می‌شد و من سردتر می‌شدم. البته به ظاهر وگرنه توی دلم غوغا به‌پا بود. یک سال به همون صورت گذشت. دو تا خواستگار با شرایط خوب داشتم پدرم گفت: دیگه هیچ بهونه‌ای رو ازت قبول نمی‌کنم. تقصیر منه که اختیارت رو دادم دست خودت وگرنه تو سی‌سالگی باید سه تا بچه داشتی.

- من نمی‌خوام ازدواج کنم بابا

- مگه ازت نظر خواستم که می‌خوای یا نمی‌خوای. باید یکی از این دو تا رو انتخاب کنی.

اعتراض کردم اهمیت نداد، قهر کردم اهمیت نداد، لج کردم، اهمیت نداد. حتی اصرارش بیشتر هم شد و پای احمد رو هم وسط کشید، گفتن یا بگو کدومش یا خودمون یکی رو انتخاب می‌کنیم. روزای سختی بود. من دیگه توی اون خونه زیادی بودم، تحملم رو نداشتن نه اینکه اذیتشون کنم اما همین مجرد موندنم خودش براشون عذاب بود. احمد از همه بیشتر شاکی بود می‌گفت: نباید می‌ذاشتیم بره دانشگاه، آستین سر خود شده، خودش می‌بره و خودش می‌دوزه. اگر به دختر رو بدی همینقدر پررو می‌شه. دلم شکست، سال‌ها بود خرج خونه روی دوش من بود، پدرم یه بازنشستگی جزئی می‌گرفت که حتی به اول برج هم نمی‌کشید، مثل یه مرد داشتم زحمت می‌کشیدم، تمام هم و غمم این بود که همه مدل میوه توی خونه باشه، غذاها مقوی باشن، پدر و مادرم تامین باشن، حتی یکبار نشد که برم تفریح و خوش گذرونی اصلا دختر بودنم رو تا قبل از ورود امیر به زندگیم فراموش کرده بودم، اون همه زیبایی به چشمم نمی‌اومد، حتی وقتی امیر وارد زندگیم شد با اون همه عشق و علاقه خط قرمزام رو رعایت کردم و حالا محکومم کرده بودن به پر رویی. با تمام توانم مقاومت کردم، از احمد سیلی خوردم از پدرم سرکوفت شنیدم داشتن بهم سخت می‌گرفتن که راضی به ازدواج بشم اما مقاومت کردم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عشق ابدی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ندای الهی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات196
زبانفارسی
شابک978-600-6113-98-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عشق ابدی

ن.ی
۱۴۰۱/۱۲/۱۴
شاید در دید اول اغراق امیز باشه ولی در واقعیت هم هست که غرور و تکبر منع زندگی پر از عشق بشه البته عجیب بود با اینکه اینقدر با هم صمیمی بودن بازم سر لج افتاده بودند و اینکه داستان ناهید هم خیلی سر بسته بود هم در مورد شوهر خانم سهیلی هم خیلی حرفی وسط نبود البته نکته جالبش این بود که نگاه از بیرون یک زندگی ادم قضاوت و نسخه پیجیدن رو ساده میکنه هم ارغوان و دخترش روانشناس بودن ولی در شرایط خاص عاقلانه تصمیم گرفتن براشون سخت بود و علم رولنشناسی اونقدر‌ها هم نتونست کمکی به ارغوان بکنه
فاطمه عباسی
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
داستان قشنگی بود ولی کاش انقدر لجبازی نمیکردن این دنیا ارزش اینهمه دوریو نداره وقتی همو انقد دوست داشته باشن.
سارانیکخو
۱۴۰۱/۱۰/۲
عاشقای واقعی تو اون دنیا بهم میرسن. ولی تو این دنیای پوشالی فقط اینجور عشقا توی رمان‌ها هست.. عالی و خیلی قشنگ بود
زهرا مالکی
۱۴۰۱/۱۱/۹
داستان قشنگی بود ولی نفهمیدم عشقی که باعث نابودی عاشق ومعشوق شد چه جور عشقی می‌تونه باشه
خاتون
۱۴۰۱/۱۰/۲۳
عاشقانه‌ای که با لجبازی خودشون را زجر دادن
Ziba Abu
۱۴۰۱/۹/۲۱
کتاب خوبی بود از خوندنش لذت بردم ممنون از نویسنده محترم
P raisi
۱۴۰۱/۱۰/۱۰
خیلی عالی نوشته شده وموضوع جذابی داشت
سارا تیموری
۱۴۰۱/۱۰/۸
داستانی کوتاه اما دوستداشتنی
Zekra Naseri
۱۴۰۱/۹/۲۸
خوب بود و خیلى ناراحت کننده
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب عشق ابدی

برای دریافت کتاب عشق ابدی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.