معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

عکس جلد کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل، داستان زندگی خواهر و برادری را روایت می‌کند که توسط پدر و نامادری‌شان در جنگل رها می‌شوند. این دو در دل جنگل خانه‌ای شکلاتی می‌یابند که متعلق به جادوگری بدجنس است و جادوگر این دو را اسیر می‌کند و نقشه‌های شومی برایشان دارد.

موضوع کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل چیست:

خواهر و برادری به نام‌های هنسل و گرتل با پدر و نامادری بدجنس خود زندگی می‌کنند. پدر آن‌ها فقیر است و قحطی نیز اوضاع آن‌ها را بدتر می‌کند. نامادری به بهانه‌ی فقر و ناتوانی مالی آن دو را در جنگل رها کرد. این دو که بسیار گرسنه بودند، در دل جنگل خانه‌ای از جنس آبنبات و شکلات پیدا می‌کنند. این خانه متعلق به جادوگر پیر و بدجنسی است که وقتی می‌بیند هانسل و گرتل خانه‌اش را می‌خورند، آن دو را اسیر می‌کند و... .

داستان هانسل و گرتل (Hansel and Gretel)، حکایتی جذاب دارد و یکی از معروف‌ترین داستان‌های سراسر دنیا محسوب می‌شود. مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد.

کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان 5 تا 8 سال آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل می‌خوانیم:

هانسل و گرتل وقتی تکه‌های نان خود را خوردند، خوابیدند. وقتی از خواب بیدار شدند، هوا کاملاً تاریک شده بود. گرتل شروع به گریه کرد، اما هانسل به او دلداری داد و گفت: «صبر کن ماه در آسمان بالا بیاید؛ ما خیلی زود راه برگشت به خانه را پیدا می‌کنیم».

وقتی ماه کامل در آسمان بالا آمد، بچه‌ها دست هم را گرفتند و به راه افتادند، سنگ‌های سفید را دنبال کردند و به خانه رسیدند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل
مترجمحوا میر محمدیان
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۴
زبانفارسی
شابک978-622-95139-3-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

برای دریافت کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.