معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی

عکس جلد کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی

کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی، داستان بچه آهویی است که مادرش توسط شکارچیان کشته می‌شود؛ او ناچار است که روی پای خودش بایستد و راه و رسم زندگی را بیاموزد تا روزی رهبر تمام آهوهای جنگل بشود.

موضوع کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی چیست؟

یک روز زیبای بهاری در روزگاران قدیم، آهوی ماده‌ای، فرزند کوچک زیبایی را به دنیا آورد. این آهوی خاص قرار بود رهبر تمام آهوهای جنگل شود و مادرش او را بامبی (Bambi) نامگذاری کرد. یک صبح مادر بامبی صدای وحشتناکی شنید و فرزندش را فراری داد اما خودش نتوانست فرار کند و توسط یک شکارچی تیر خورد. بامبی یک روز در جنگل منتظر مادرش ماند ولی خبری از او نشد و متوجه شد که دیگر او را نخواهد دید. بامبی دیگر تنها بود و باید روی پاهای خودش می‌ایستاد و ... .

داستان بامبی (Bambi)، حکایتی جذاب دارد و یکی از معروف‌ترین داستان‌های سراسر دنیا محسوب می‌شود. مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد.

کتاب بامبی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان 8 تا 12 سال آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب بامبی می‌خوانیم:

در فصل تابستان، جنگل خیلی زیبا بود؛ چون پر از گل‌های زیبا و بوی خوش طبیعت بود. دوستان بامبی در آن اطراف بودند. ترامپر، خرگوش کوچولوی زیبا بهترین دوست بامبی بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی
مترجمحوا میر محمدیان
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۴
زبانفارسی
شابک978-622-95139-4-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی

برای دریافت کتاب قصه‌های شیرین جهان: بامبی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.