معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل

عکس جلد کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل

کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل به ماجرای پسری به نام موگلی می‌پردازد که توسط حیوانات جنگل بزرگ می‌شود. او می‌آموزد که چگونه در طبیعت وحشی زندگی کند و زنده بماند اما شیرخان منفورترین حیوان جنگل به دنبال موگلی است.

موضوع کتاب جنگل چیست؟

روزی روزگاری، پدر و مادری پسر نوزاد خود را در میان جنگل انبوهی رها کردند. آن‌ها بچه را در سبد کوچک دسته‌داری گذاشته بودند. پلنگی به نام باگیرا، هنگامی که در جنگل به دنبال غذا بود کودک را پیدا کرد. گرگ ماده‌ای که تازه بچه‌دار شده بود مراقبت از این نوزاد انسان را هم قبول کرد. آن‌ها اسم بچه را موگلی گذاشتند. موگلی با خوشحالی در میان حیوانات بزرگ می‌شد و قوانین جنگل را یاد می‌گرفت. دوستانش به او هشدار دادند تا از ببری به نام شیرخان که منفورترین حیوان جنگل است دوری کند اما... .

کتاب جنگل (The Jungle Book)، حکایتی جذاب دارد و یکی از معروف‌ترین داستان‌های سراسر دنیا محسوب می‌شود. مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد.

کتاب جنگل مناسب چه کسانی است:

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان دبستانی آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب جنگل می‌خوانیم:

بالو به موگلی یاد داد که چه‌طور با حیوانات ارتباط برقرار کند و بتواند در جنگل از خود مراقبت کند. او به موگلی هشدار داد که از میمون‌های ابله فاصله بگیرد، چون ‌آن‌ها بیشتر وقت‌ها، قانون‌های زندگی در جنگل را زیر پا می‌گذاشتند.

اما روزی بعدازظهر، وقتی بالو به خواب عمیقی فرو رفته بود، گروهی از میمون‌ها دهان موگلی را بستند و او را دزدیدند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل
نویسنده
مترجمحوا میر محمدیان
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۴
زبانفارسی
شابک978-622-6580-11-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل

برای دریافت کتاب قصه‌های شیرین جهان: کتاب جنگل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.