معرفی و دانلود PDF کتاب مرغ‌های طلسم شده

عکس جلد کتاب مرغ‌های طلسم شده
قیمت:
8450 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مرغ‌های طلسم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مرغ‌های طلسم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرغ‌های طلسم شده

کتاب مرغ‌های طلسم شده به نویسندگی محمود برآبادی ماجرای استادی را روایت می‌کند که روزی تاجری برای کودکان مکتب‌خانه‌اش غذای لذیذی می‌فرستد اما استاد تصمیم می‌گیرید غذا‌ها را برای خودش نگه دارد. غافل از اینکه کودکان متوجه این مسئله شده‌اند که تاجر غذاها را برای آنان فرستاده است. کتاب تاثیر و عواقیب مکر و حیله را به کودکان نشان می‌دهد.

مرغ‌های طلسم شده یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب مرغ‌های طلسم شده می‌خوانیم:

استاد دم در رفت. یک خدمتکار پشت در بود. سلام کرد و گفت: «امروز عروسی پسر تاجر باشی است. از شما دعوت کرده برای نهار تشریف بیاورید. این سینی غذا و شربت هم برای بچه‌های مکتب‌خانه است.»

استاد گفت: «مبارک است! به تاجر باشی سلام برسانید. بگویید خدمت می‌رسم.» بعد سینی را گرفت و غذاها را بو کرد و گفت: «به به! عجب بو و برنگی دارد. حیف این غذا نیست که بدهم بچه‌ها بخورند؟! خودم تا یک هفته می‌توانم آن را بخورم.» غافل از اینکه تا از اتاق بیرون رفت، بچه‌ها رفتند روی شانه هم و از پنجره همه چیز را دیدند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مرغ‌های طلسم شده
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات29
زبانفارسی
شابک978-600-03-0112-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مرغ‌های طلسم شده

م.ع
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
من خیلی خوشم اومد. داستانی کاملا ایران ریشه در داستانهای کهن ایرانی دارد و آدم رو دقیقا به همون فضای قدیمی میبرد. علاوه بر آن بسیار جذاب و دلپذیر و حالت طنز شیرین شکرستان دارد
طهورا نظری
۱۴۰۱/۸/۱۰
خیلی قشنگ بود
بقیه‌ی مجموعه شو می‌خرم
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب مرغ‌های طلسم شده

برای دریافت کتاب مرغ‌های طلسم شده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.